Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Ворота з сендвіч панелей

Ворота з сендвіч панелейXXI століття славиться впровадженням інноваційних технологій, у тому числі в галузі будівництва. З'являються нові технології, будівельні матеріали, які мають масу переваг в порівнянні з традиційними: старі дерев'яні рами замінили сучасні, екологічні і красиві склопакети, з'явилися надміцні двері та ін.

Кожен з нас прагне зробити своє житло обителлю затишку та комфорту. Найчастіше з цією метою захищають будинок від шуму і цікавих очей, забезпечуючи безпеку в'їзною брамою.

Існує кілька видів воріт, найбільш поширеними є відкатні, розпашні та секційні ворота. Розпашні і відкатні ворота застосовуються для в'їзду на дворову територію, секційні - для гаражів.

Головним завданням при виборі воріт є вибір матеріалу для виготовлення воріт і вибір приводів.

Зупинимося на виборі полотна воріт.

Ворота можуть бути виготовлені з різних матеріалів. В даний час найчастіше ворота виготовляють з сендвіч панелей і профлиста. Якщо порівнювати ці матеріали, явними перевагами володіють сендвіч панелі. «Сендвічі» являють собою багатошарову конструкцію з металевих профільованих листів та шару утеплювача, розташованого між ними. Як утеплювач використовують плити мінераловатні і пінополістирол. Утеплювач забезпечує панелям чудові шумоізоляційні і теплоізоляційні властивості. Панельні наповнювачі мають невелику вагу, в результаті чого на привід не створюється надмірне навантаження. А це означає, що ворота довгий час будуть бездоганно вам служити. Монтаж воріт з сендвіч панелей не вимагає зварних з'єднань, в результаті чого ворота менш схильні до корозії. Слід зазначити, що панелі мають надійний захист від корозії - на поверхню панелей при виробництві наноситься антикорозійне покриття. Якщо ворота виготовлені з профлиста, цих переваг ви не побачите. Профлист досить важкий матеріал, тому потрібно потужний привід. До того ж під великою вагою конструкція провисає і деформується, в результаті чого погіршується і зовнішній вигляд воріт. Профлист не стійкий до температурних впливів і несприятливих впливів навколишнього середовища. Тому такі ворота легко піддаються корозії. Слід відзначити, що ворота з профлиста не призначені для застосування на комерційних і промислових об'єктах, оскільки не пристосовані для інтенсивної експлуатації.

Важливе значення при виборі воріт має їхній дизайн. Як правило, сучасні ворота повинні відповідати кольору покрівлі. У випадку з воротами з профлиста досить складно домогтися такого варіанту, хоча деякі виробники запевняють, що ворота можна пофарбувати в будь-який колір.

Застосування сендвіч панелей дозволяє виготовити ворота не тільки будь-якого кольору, але і різної фактури: «під дерево», «гофра», «стукко» та багато інших.

Крім багатої колірної гами воріт багато виробників, в тому числі й вітчизняні, пропонують всілякі дизайнерські рішення. Наприклад, полотно воріт оснащується алюмінієвими гратами, піками, арочними гратами і т.п. Чудовий зовнішній вигляд мають ворота з алюмінієвим профілем з імітацією кування. Такі ворота виглядають дуже багато і свідчать про вишуканий смак господаря. Алюмінієві профілі при цьому не збільшують конструкцію і, на відміну від класичної кування, не вибагливі у догляді.

Поряд з безліччю переваг, ворота з сендвіч панелей мають один недолік - вони глухі, в результаті чого не дуже гармонійно виглядають у поєднанні з гратчастим парканом.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com