Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Застосування сендвіч панелей при будівництві цегельного гаража

Застосування сендвіч панелей при будівництві цегельного гаражаСамостійне будівництво гаража - явище досить часте. Перш ніж приступити до будівельних робіт, необхідно визначитися з місцем розташування гаража. Він може бути як окремо стоячим, так і складовою частиною житлового будинку. У разі зведення гаража як окремої будівлі, необхідно вибрати ділянку з рівною поверхнею або маючу невеликий нахил, що сприяє кращому відведення дощових вод.

Якщо гараж буде частиною житлового будинку, його необхідно будувати на цокольному поверсі. Гаражні ворота повинні бути на одному рівні з виходом на вулицю.

Для будівництва гаража можуть використовуватися різні традиційні та сучасні будівельні матеріали: бетон, цегла, профнастил, сендвіч панелі, євровагонка та ін.

Для зведення стін останнім часом використовують стінові сендвіч панелі з сталевих профільованих листів. Для внутрішнього оздоблення гаража може використовуватися євровагонка або сендвіч панелі. Для облаштування даху застосовують бетон, профнастил та покрівельні сендвіч панелі, стійкі до впливу високих температур та несприятливих впливів навколишнього середовища.

Слід зазначити, що використання євровагонки при будівництві гаража підвищує ризик виникнення пожежі, оскільки вона легко займається. Євровагонка, в порівнянні з бетоном і цеглою більш сприйнятлива до вологи. А ось сендвіч панелям волога не страшна, оскільки вони мають стійке, надійне антикорозійне покриття.

Традиційно при будівництві гаража використовують цеглу. Від інших будівельних матеріалів він відрізняється міцністю і довговічністю.

В даний час при будівництві гаражів практикують застосування нових технологій, зокрема застосування пінобетонних блоків.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com