Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі: покриття і не тільки...

Сендвіч панелі на сьогоднішній день займають лідируючі позиції на ринку будівельних матеріалів.

Назва цього будівельного матеріалу говорить сама за себе - «сендвіч», значить багатошаровий. Але якщо розібратися, не така вже й багатошарова ця панель... Всього три шари - внутрішній і зовнішній сталеві шари і наповнювач або, його ще називають, утеплювач. В якості верхніх покриттів використовують профільовані листи. Для додання легкості і міцності листи оцинковуються. Зовнішню поверхню «сендвіча» обов'язково покривають антикорозійними розчинами.

Сендвіч панелі: покриття і не тільки ...Для виготовлення сендвіч панелей застосовують не тільки сталеві оцинковані листи, але і ПВХ, деревину, гіпсокартон і пластик. При виготовленні сталевих панелей в якості наповнювача зазвичай використовують мінеральну вату. При виготовленні пластикових або гіпсокартонних панелей - полістирол, який теплопровідністю нітрохи не поступається мінераловатним наповнювачам. Такі сендвіч панелі широко використовують для оздоблення та утеплення різних будівель і споруд. Використання в будівництві сендвіч панелей - це гарантована якість, екологічність і довговічність.

Будинки та мобільні будівлі з сендвіч панелей здобувають все більшу популярність, оскільки вони швидко і легко монтуються і при необхідності поелементно демонтуються. До найбільш популярних мобільних конструкцій відносяться побутовки і гаражі.

Не менш популярні сендвіч панелі і в каркасних будинках, де вони широко застосовуються для утеплення і обшивки.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com