Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі як сучасний будівельний матеріал

Сендвіч панелі як сучасний будівельний матеріалПоява сендвіч панелей в буквальному сенсі зробила переворот в будівельній галузі.

«Сендвічі» - сучасний будівельний матеріал, широко застосовуваний у цивільному та промисловому будівництві.

У перекладі з англійської «sandwich» означає сендвіч - багатошаровий бутерброд. Сендвіч панелі за будовою нагадують цей самий бутерброд - дві конструкційних обкладки та конструкційно-ізоляційне наповнення. Як правило, обкладки виготовляються з оцинкованої, профільованої сталі. Рідше - з пвх, деревини і пластику. Як теплоізоляційний матеріал використовують волокнисті та комірчасті матеріали - мінеральну вату і пінополістирол, що відрізняються чудовими теплоізоляційними, звукоізоляційними і гідроізоляційними властивостями. Панельні утеплювачі мають невелику вагу, що надає легкість панелі і не надає великого тиску на будівельну конструкцію в цілому і на фундамент.

Українські виробники панелей використовують європейські технології, що дозволяє виготовляти сендвіч панелі міцними, екологічними, довговічними. Завдяки цим та іншим технічним і якісним характеристикам сендвіч панелі потіснили традиційні і деякі сучасні будівельні матеріали.

До переваг «сендвічів» варто віднести і високу пожежостійкість. А також чудовий зовнішній вигляд цього будівельного матеріалу. Панелі виготовляються в багатій колірній гамі і різних фактурах, а також в широкому ціновому діапазоні.

Існують стінові, покрівельні та декоративні (оздоблювальні) сендвіч панелі. Усі вони дозволяють скоротити терміни будівництва, фізичні та матеріальні витрати. Панелі мають гарний зовнішній вигляд, що дозволяє широко використовувати їх для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com