Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Розширення житлоплощі в панельному будинку

Розширення житлоплощі в панельному будинкуВсі ми прагнемо створити комфортні умови у власному будинку або квартирі. Однією з основних «житлових» проблем у більшості випадків є брак житлової площі.

Сучасні технології і матеріали дозволяють легко збільшити житлову площу, навіть у маленькій однокімнатній квартирі. Рішенням у такій ситуації є переобладнання балконів і лоджій у житлову кімнату або в кухню.

Наважуючись на таке перепланування, в першу чергу необхідно утеплити лоджію або балкон. Початковим етапом в утепленні є засклення, якщо балкон не засклений. Для цього віконні рами кріплять на металевого каркасу, після чого проводиться скління. Замірювання, розрахунки матеріалів, виконання монтажу краще довірити досвідченим фахівцям.

Встановлення вікон з виступом теж дозволяє розширити житлову площу.

Наступним кроком є утеплення стін. Цьому питанню необхідно приділити особливу увагу. Стіни виходять на вулицю, тому мають потребу в гарному утепленні. На цьому етапі необхідно подбати і про утеплення підлоги. Для цього, як правило, використовують системи «тепла підлога».

Балконні стіни часто доводиться утеплювати не тільки всередині, але і зовні. Для зовнішнього утеплення стін ідеально підходить пінопласт, а для внутрішнього утеплення - мінеральна вата. Ці теплоізоляційні матеріали міцні, легкі, забезпечують хорошу звукоізоляцію і гідроізоляцію. Крім того, вони володіють підвищеною стійкістю до впливів високих температур, тобто вогнестійкі.

Для обшивки стелі використовують сучасний матеріал - євровагонку, що має чудовий зовнішній вигляд. Виготовляється вона з різних сортів деревини. В даний час для обшивки стель і стін часто використовують сендвіч панелі. Дах балкона облаштовують профнастилом або покрівельними сендвіч панелями.

Після закінчення утеплювальних робіт приступають до проведення комунікацій.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com