Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Способи утеплення панельних будівель

Способи утеплення панельних будівельОдним з основних питань, пов'язаних з економією електроенергії в будинку є утеплення фасаду будівлі.

Для утеплення використовуються різні ізоляційні матеріали. Кріплення утеплювача до фасаду будівлі здійснюється за допомогою дюбелів, саморізів і інших добірних елементів. На теплоізоляційний матеріал кріплять армовану сітку, потім на неї наносять штукатурку. Частіше всього використовується декоративна штукатурка.

Такий спосіб утеплення фасадів перешкоджає втраті тепла через стіни. Не менш важливе значення для збереження тепла має утеплення покрівлі. У якості покрівельних матеріалів, як правило, використовується профнастил та покрівельні сендвіч панелі. Однією з головних переваг такого методу є можливість вирівнювання стін будівлі і створення різних архітектурних елементів. Для цього широко використовується декоративна штукатурка і сендвіч панелі.

До вже перерахованих переваг хотілося б додати хорошу звукоізоляцію. Якісні утеплювачі дозволяють підтримувати комфортні температурні умови в приміщеннях цілий рік - тепло в холодну пору року і прохолоду влітку.

Найчастіше в якості теплоізоляційного матеріалу використовують волокнистий утеплювач - мінеральну вату і пінополістирол - сучасний матеріал, що має порожнисту структуру. Обидва наповнювача відрізняються невеликою вагою, низькою теплопровідністю і хорошою гідроізоляцією. Мінеральну вату, зазвичай використовують для будівель будь-якого призначення, в тому числі для швидкоспорудних і модульних, з будь-якою кількістю поверхів.

Пінополістирол теж застосовується досить широкою, він підійде для утеплення будівель та споруд різного призначення, винятком є будови лікувального призначення.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com