Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Фундаменти для швидкоспорудних панельних будівель

Фундаменти для швидкоспорудних панельних будівельШвидкоспорудні будівлі в даний час знаходяться на піку популярності. Як і для будь-якої будівлі, першорядним завданням при будівництві є фундамент. Існує кілька видів фундаменту, найбільш поширеними є монолітний фундамент, палєвий фундамент і стрічковий фундамент. При виборі типу фундаменту краще порадитися з фахівцями.

Залежно від того, який матеріал використовується для будівництва фундаменту, розрізняють такі типи:

· Фундамент на цементній основі з бутового каменю
· Залізобетонний фундамент
· Бетонний фундамент
· Фундамент на дерев'яних палях
· Фундамент на металевих палях

Переважно використовуються два види фундаменту - фундамент на бетонній основі і фундамент на залізобетонних палях. Такі типи фундаментів є найбільш надійними і міцними, чого не скажеш про дерев'яний фундамент. В даний час дерев'яні фундаменти практично не застосовуються. Дерев'яний фундамент широко використовувався в будівництві до початку двадцятого століття. Дерев'яні фундаменти сьогодні піддають реставрації. Не дуже популярні і фундаменти на металевих палях. Вони використовуються при певних видах споруд.

За характером робіт, що проводяться при будівництві фундаменту, розрізняють:

· Жорсткі фундаменти
· Фундаменти з гнучкими складовими

Визначившись з типом фундаменту, можна сміливо приступати до пошуків основного будівельного матеріалу. На українському ринку будівельних матеріалів представлений широкий асортимент традиційних та сучасних будматеріалів, як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Вибір матеріалу визначається, як правило, призначенням будівлі, яка споруджується. З традиційних матеріалів найбільш затребуваними залишаються цегла і деревина. Із сучасних - євровагонка, профнастил і сендвіч панелі. Якщо ви хочете звести надійну, сучасну, довговічну, що має чудовий зовнішній вигляд будівлю, вибирайте сендвіч панелі. До того ж, вони є «економ-варіантом», оскільки їх застосування дозволяє істотно скоротити часові, фізичні та матеріальні витрати.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com