Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі: типи та область їх застосування

Сендвіч панелі: типи та область їх застосуванняНа українському будівельному ринку представлені, як традиційні, так і сучасні будматеріали. Найбільш популярними сучасними матеріалами є: євровагонка, профнастил і сендвіч панелі. З різноманіття будматеріалів особливої уваги заслуговують «сендвічі». Їх можна назвати універсальним будівельним матеріалом. Сьогодні практично всі нові будови містять у собі сендвіч панелі. Вони застосовуються для будівництва торгових, виробничих, складських, офісних, житлових і багатьох інших будівель.

Залежно від області застосування розрізняють панелі для зведення стін і всіляких перегородок і огороджень - стінові сендвіч панелі; для облаштування покрівлі - покрівельні; для утеплення, внутрішньої і зовнішньої обробки - оздоблювальні сендвіч панелі (декоративні). «Сендвічі» можуть бути самонесучими і несучими конструкціями, а також вони можуть бути збірними, тобто виготовляються у вигляді окремих елементів, які збираються в процесі виконання монтажних робіт.

Найбільш затребуваними є стінові сендвіч панелі. Вони, так само як і інші види панелей, мають тришарову структуру - внутрішній і зовнішній облицювальні листи і шар утеплювача. Облицювальні листи, як правило, виготовляються із сталі, яку для додання міцності попередньо оцинковують і профілюють.

«Сендвічі» відрізняються шумоізоляційними, гідроізоляційними і теплоізоляційними властивостями. Низька теплопровідність забезпечується за рахунок утеплювача. Для наповнення панелей найчастіше використовують мінеральну вату і пінополістирол.

До переваг панелей слід віднести і прекрасний зовнішній вигляд, простоту монтажу, міцність, екологічність і довговічність. На сьогоднішній день, не дивлячись на зростання цін на будівельні матеріали, сендвіч панелі, як і раніше залишаються найбільш доступним якісним матеріалом, який відповідає всім пожежним і санітарним нормам.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com