Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі в сучасному будівництві

Сендвіч панелі в сучасному будівництвіВ даний час особливою популярністю користуються швидкоспорудні будівлі. З цією метою використовують сучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі. Застосування «сендвічів» дозволяє значно скоротити терміни будівництва, фізичні та матеріальні витрати. Для будівництва швидкомонтованих будинків, каркасних і безкаркасних, модульних конструкцій використовують стінові і покрівельні панелі. На відміну від інших покрівельних матеріалів, зокрема профнастилу, сендвіч панелі не надають великого тиску на всю конструкцію і на фундамент.

Сендвіч панелі відрізняються хорошими теплоізоляційними властивостями за рахунок наявності утеплювача. Власне панелі являють собою багатошарову конструкцію, що складається з двох обшивальних металевих листів і утеплювача між ними. Як утеплювач зазвичай використовують волокнистий матеріал - мінеральну вату і пінополістирол, що має порожнисту структуру, що надає матеріалу не тільки низьку теплоізоляцію, але й легкість. Облицювальні листи можуть бути виготовлені з деревини і пластику.

Сендвіч панелі крім всіх інших переваг володіють високою вогнестійкістю і шумоізоляцією. Поверхню сендвіч панелей при виробництві покривають антикорозійними розчинами і захисною плівкою, яка надійно охороняє панелі від можливих механічних пошкоджень при транспортуванні і монтажі.

«Сендвічі» є не лише будівельним, але прекрасним оздоблювальним матеріалом. Вони застосовуються, як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт, оскільки мають прекрасний зовнішній вигляд. Асортимент панелей сьогодні обмежується тільки вашими перевагами і платоспроможністю. Ви можете придбати панелі вітчизняного або імпортного виробництва, різних кольорів і відтінків, а також різноманітних фактур.

Слід зазначити, що в порівнянні з традиційними і іншими сучасними матеріалами, наприклад, євровагонкою і профнастилом, сендвіч панелі коштують набагато дешевше, а результат, як правило, перевершує всі очікування.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com