Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Визначення і усунення панельних ушкоджень

Визначення і усунення панельних ушкодженьНа сьогоднішній день найбільш затребуваним будівельним матеріалом є сендвіч панелі. Це універсальний матеріал, оскільки має широку область застосування: зведення будівель і споруд різного призначення, облаштування покрівлі, зведення всіляких огороджень, в тому числі міжкімнатні та офісні перегородки, утеплення будівель, внутрішня і зовнішня обробка. Крім того, вони успішно використовуються при ремонті старих будівель, надаючи їм привабливий зовнішній вигляд.

Яким би міцним не був будівельний матеріал, існує ймовірність механічних ушкоджень. Як правило, вони виникають при транспортуванні матеріалів, при виконанні монтажних робіт або в процесі експлуатації. Сендвіч панелі не є винятком. Поверхня панелей має захист від механічних пошкоджень - спеціальна захисна плівка, яка наноситься при виробництві.

Виявити пошкодження панелі не складно. Для цього необхідно окрім візуального огляду, постукати по ділянках панельної поверхні. Наявність дзвінкого звуку свідчить про пошкодження.

Таким способом можна максимально точно виявити площу пошкодженої панелі. Іноді, на перший погляд може здатися, що пошкодження незначні, але насправді це помилкове враження і, якщо «копнути» всередину панелі ви в цьому переконаєтеся. Всередині панелей можуть бути досить серйозні пошкодження. У деяких випадках єдиним варіантом усунення механічного пошкодження є заміна пошкоджених панелей.

Для виявлення механічних пошкоджень краще викликати фахівця, який не тільки точно визначить площу пошкоджених панелей, але і виконає необхідні розрахунки та заміну панелей.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com