Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Основні характеристики сендвіч панелей

Основні характеристики сендвіч панелейПрактично всі сучасні будови містять у собі сендвіч панелі. Вони є універсальним будівельним матеріалом: зведення промислових, торговельних, житлових, виробничих, офісних та інших приміщень. Крім того, сендвіч панелі з успіхом застосовуються для облаштування покрівлі, а також як утеплювач і оздоблювальний матеріал. Оздоблювальні (декоративні) панелі мають прекрасний зовнішній вигляд, тому є гідною прикрасою будь-якого фасаду. Такі панелі використовуються поряд з профнастилом і євровагонкою, яка ідеально вписується в інтер'єр, виконаний з деревини. У такий «дерев'яний» інтер'єр вписуються й дерев'яні сендвіч панелі. Для зведення покрівлі використовуються покрівельні сендвіч панелі.

З технічних та якісних характеристик сендвіч панелі в багато разів перевершують такі традиційні матеріали як цегла, бетонні плити і деревина.

Однією з головних переваг «сендвічів» є їх легкість, в результаті чого панелі не надають великого тиску на фундамент і на всю конструкцію в цілому. Крім того, легкість сприяє транспортуванню - скорочує витрату палива і не вимагає спеціального транспорту, а також дозволяє скоротити термін будівництва.

До переваг сендвіч панелей слід віднести високу міцність, що забезпечує довгий термін експлуатації. Панелі поряд з міцністю володіють хорошою гнучкістю, тому можуть використовуватися для зведення будівель і будов всіляких архітектурних форм.

Сендвіч панелі дуже стійкі до температурних коливань і несприятливих атмосферних явищ. Тому їх можна використовувати для будівництва в регіонах з будь-якими кліматичними умовами.

Хотілося б відзначити, що «сендвічі» виготовляються з якісних матеріалів і відповідають всім санітарним і пожежним нормам.

Панелі мають тришарову конструкцію що складається із сталевих профільованих і оцинкованих листів та шару теплоізоляційного матеріалу, розташованого між ними. Облицювальні листи ще можуть бути пластиковими або дерев'яними.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com