Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Про походження сендвіч панелей

Про походження сендвіч панелейСендвіч панелі є універсальним будівельним матеріалом. Вони застосовуються при будівництві житлових, виробничих, офісних, торгових, складських і багатьох інших споруд. Крім того, з успіхом використовуються для зведення даху, всіляких огороджувальних конструкцій, офісних і міжкімнатних перегородок, утеплення та оздоблення фасадів.

«Сендвічі» вже встигли потіснити традиційні будівельні матеріали і такі сучасні будматеріали як профнастил та євровагонка.

Сендвіч панелі хоч і являють собою тришарову конструкцію, але вони досить прості - два облицювальних металевих листи і лист утеплювача. Облицювальні листи виготовляються із профільованої, оцинкованої сталі, а в якості утеплювача найчастіше використовують пінополістирол і мінеральну вату, рідше - пінополіуретан.

Історія цього чудового матеріалу йде корінням в 40-і роки минулого століття. Винахідником «сендвічів» є американський інженер. Згодом його ідея була дороблена студентом-архітектором. Цей «доопрацьований варіант» успішно застосовується у всьому світі, в тому числі і в нашій країні.

Популярність сендвіч панелей пояснюється їх якісними і технічними характеристиками:

· Міцність
· Невелика вага
· Низька теплопровідність
· Висока шумоізоляція
· Гідроізоляція
· Вогнестійкість
· Простота монтажу
· Короткі терміни зведення
· Естетичний зовнішній вигляд
· Екологічність
· Економічність

Крім того, сендвіч панелі є довговічним будівельним матеріалом. При правильному монтажі термін експлуатації будівлі, що зводиться не менше 25 років.

Сендвіч панелі, як і всі будівельні матеріали, поряд з перевагами мають недоліки. Кілька років тому на виробництво матеріалу йшло досить багато часу. Сьогодні ж сучасні технології дозволяють виготовляти панелі при високій якості в короткі терміни.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com