Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі і традиційні будматеріали

Сендвіч панелі і традиційні будматеріалиСендвіч панелі на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Не дивлячись на те, що на Україні вони з'явилися відносно недавно, вони встигли потіснити традиційні будівельні матеріали і успішно конкурують з сучасними популярними матеріалами - євровагонкою і профнастилом.

Популярність сендвіч панелей пояснюється їх якісними і технічними характеристиками.

«Сендвічі» являють собою багатошаровий будівельний матеріал, що має два облицювальних листа і шар теплоізоляційного матеріалу. Облицювальні листи зазвичай виготовляються зі сталі, яка профілюється і оцинковується для додання міцності і легкості. Для наповнення панелей використовують теплоізоляційні матеріали, що мають волокнисту або сотовидну структуру. У більшості випадків використовують мінеральну вату і пінополістирол. Утеплювач з обшивальними листами щільно з'єднується за допомогою поліуретанового клею.

Сендвіч панелі можуть бути збірними. Виробництво таких панелей передбачає спочатку виготовлення каркасу, потім накладення теплоізоляційного шару і облицювання панелей.

Як вже говорилося, сендвіч панелі мають безліч переваг. Однією з головних переваг є стійкість до впливів високих температур. Тому панелі відносять до вогнестійких матеріалів. До того ж вони мають низьку теплопровідність, що дозволяє підтримувати комфортні температурні умови в приміщеннях в будь-який час року, також використовувати їх можна при будівництві в регіонах з різними кліматичними умовами.

До головних переваг відносяться і терміни будівництва. При панельному будівництві терміни значно менші, ніж при будівництві із традиційних будівельних матеріалів.

Говорячи про «сендвічі» хотілося б відзначити, що вони відрізняються гарними шумоізоляційними і гідроізоляційними властивостями, міцні і легкі, але в той же час досить гнучкі, що дозволяє використовувати їх для будівництва будівель будь-яких архітектурних форм. Сендвіч панелі відрізняються і простотою монтажу. Для монтажу не потрібно безліч спеціального дорогого обладнання, але він повинен виконуватися фахівцями, оскільки від якості монтажу буде залежати термін експлуатації будівлі, що зводиться.

До недоліків цього будівельного матеріалу належить можливість механічних ушкоджень при транспортуванні та виконанні монтажу. Щоб уникнути таких «неприємностей» при виробництві панелі покриваються захисною плівкою, яку після закінчення монтажу необхідно зняти.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com