Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Покриття сендвіч панелей

До сендвіч панелей як до будівельного матеріалу все більше і більше зростає інтерес. Цей будівельний матеріал дійсно має переваги у порівнянні з традиційними будівельними матеріалами. Вибираючи сендвіч панелі особливу увагу необхідно звернути на їх покриття, оскільки воно відрізняється за якістю, властивостями та цільовим призначенням.

Покриття сендвіч панелейПро покриттях і піде мова ...

Зовнішній і верхній шари «сендвічів» можуть мати різні покриття. В якості основи панелей використовують деревину, сталь, пластик та ін матеріали. Найбільш затребуваними є сталеві панелі.

Існує кілька видів покриття сталі:

· Сплав цинку і алюмінію: у сендвіч панелях цей сплав використовують з 80-х років минулого століття. Він включає в себе 40% цинку і 60% алюмінію. Це покриття відрізняється вогнестійкістю.

· Гіпсокартон: гіпсокартонне покриття являє собою гіпс, покритий з двох сторін картоном. Таке покриття забезпечує панелям легкість, що допомагає заощадити витрати на вантажоперевезення: по-перше, не потрібно спеціальної техніки для навантаження і розвантаження панелей, по-друге, при транспортуванні витрачається менше палива.

· Щоб уникнути корозії на поверхні «сендвічів» використовують оцинковану сталь. Головною перевагою таких сендвіч панелей є низька собівартість матеріалу. Оцинковані панелі відрізняються довговічністю і надійністю.

· Пластизол - цей вид покриття використовується дуже рідко, але володіє хорошими якостями. Виготовляється він на основі полівінілхлориду, що забезпечує панелям стійкість до механічних впливів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com