Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Виробництво сендвіч панелей: стендовий метод

Виробництво сендвіч панелей: стендовий методВ даний час близько 40% українських панелей виробляються на стендовому обладнанні. Як правило, використовується напівавтоматичне обладнання. Власне процес виробництва сендвіч панелей - процес досить довгий і трудомісткий.

Стендовим методом виготовляють «сандвічі» для балконних дверей, підвіконь, укосів, стандартні стінові і покрівельні панелі.

Стендове виробництво сендвіч панелей включає в себе кілька послідовних етапів:

Перший етап - профілювання сталевих листів, що надає матеріалу міцність. Цей же етап включає в себе і підготовку панелі до встановлення замка. На другому етапі обшивальні листи склеюються з наповнювачем (утеплювачем). Утеплювач укладають між двома шарами обшивальних листів. Цей виробничий етап заснований на використанні немеханізованої праці. Третій етап являє собою пресування обшивальних листів з утеплювачем. На цьому ж етапі на панельну поверхню наноситься клей. Для склеювання використовується клей на поліуретановій основі. На четвертому етапі відбувається форування сендвіч панелі.

Після всіх виробничих етапів панелі необхідно залишити до повного висихання. Зазвичай на це відводиться 15 годин.

Більшість українських компаній-виробників виготовляють панелі на вітчизняному обладнанні. Якість українських панелей не поступається імпортним.

На українському будівельному ринку панелі типу сендвіч представлені в широкому асортименті - безліч кольорів і відтінків, різноманітність фактур. Привабливий зовнішній вигляд і безліч переваг роблять сендвіч панелі універсальним будівельним матеріалом. Вони успішно використовуються для будівництва житлових, офісних, комерційних, спортивних, виробничих та інших приміщень. Зведення споруд виконується у мінімальні терміни з невеликими витратами фізичної праці і матеріальних засобів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com