Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Виробництво сендвіч панелей: конвеєрний метод

Виробництво сендвіч панелей: конвеєрний методСендвіч панелі на Україні виробляються по закордонних технологій. Існує кілька способів виготовлення сендвіч панелей. Ми розглянемо конвеєрний метод виробництва. Із назви методу зрозуміло, що панелі виготовляються на конвеєрному обладнанні. При такому методі на конвеєрну лінію встановлюються верхній і нижній рулони сталі. Потім наповнювач закладається на лінію спеціальним захопленням і розподіляється по ширині майбутньої панелі штовхальниками. Наступна операція - нанесення клею. Найчастіше використовується клей на поліуретановій основі. Він наноситься рівним, рівномірним шаром. Одночасно відбувається профілювання сталевих листів, в результаті сталеві листи з'єднуються з наповнювачем в одну безрозмірну панель. Панель надходить під дію преса. Прес може бути гусеничним або валковим. Тут панелі під дією температури і тиску полімеризуються. На виході з преса готовий безрозмірний «сендвіч» нарізається на частини необхідної довжини, яка попередньо закладається в пам'ять комп'ютера. Потім панелі штабелюються і упаковуються. Для упакування використовується транспортна плівка. Готові панелі повинні як мінімум 12 годин полежати на складі - до повної полімеризації.

Як бачите, весь процес виробництва відбувається без людської участі. На профільовані панелі може наноситися захисна плівка, надійно захищаюча панелі від механічних пошкоджень, які можуть виникнути при транспортуванні або виконанні монтажу.

Сучасні технології виробництва дозволяють виготовляти панелі з гарними якісними і технічними характеристиками в великому асортименті. Сьогодні випускаються панелі в багатій кольоровій гамі і різноманітних фактурах.

Слід зазначити, що сендвіч панелі мають широку область застосування, оскільки мають безліч переваг перед іншими традиційними і сучасними будівельними матеріалами і є не тільки якісним, міцним і екологічним матеріалом, а ще і недорогим.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com