Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Екологічність сендвіч панелей

Екологічність сендвіч панелейКоли мова йде про будівництво та про будівельні матеріали виникає питання екологічності. На сьогоднішній день багато будівельних матеріалів не відповідають санітарним нормам. Найбільш екологічними є будівельні матеріали, виготовлені з деревини. До них можна віднести дерев'яні сендвіч панелі і євровагонку. Хотілося б замовити слово і про профнастил. Цей будівельний матеріал теж відносять до екологічних матеріалів, хоча він не містить в своєму складі деревини.

Сендвіч панелі сьогодні виготовляються за сучасними технологіями, точне дотримання яких дозволяє максимально знизити ризик забруднення навколишнього середовища.

Сендвіч панелі володіють і якостями, здатними надати захисний вплив на навколишнє середовище. Говорити про мінімальний забрудненні дозволяють легкість і простота монтажу і транспортування «сендвічів». Сендвіч панелі мають хороші теплоізоляційні властивості, завдяки чому дозволяють підтримувати в приміщенні комфортні температурні умови в будь-який час року. А це дозволяє уникнути додаткових витрат енергії.

Застосування сендвіч панелей дозволяє заощадити на споживанні електроенергії, оскільки в своєму складі панелі містять мінеральну вату і пінополіуретан, що відрізняються низькою теплопровідністю.

Сендвіч панелі - досить легкі конструкції, що значно полегшує їх транспортування на будівельну ділянку й скорочує споживання палива. А це у свою чергу знижує кількість виділення вихлопних газів в навколишнє середовище.

Деякі виробники при виготовленні наповнювачів - теплоізоляційних матеріалів, використовують фракцію нафти, що згубно впливає на здоров'я людини і навколишнє середовище. В даний час йдуть пошуки по заміні нафтових фракцій менш токсичними смолами. Досить широко в виробництві сендвіч панелей використовуються біоматеріали. У такому випадку питання про екологічність стоїть менш гостро.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com