Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Пожежна безпека і сендвіч панелі

Пожежна безпека і сендвіч панеліДосить часто порушення правил техніки пожежної безпеки стають причиною пожежі і, на жаль, багато хто з них закінчуються плачевно.

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі мають підвищену стійкість до впливів високих температур, вони не є виключенням, і теж можуть займатися, особливо панелі з дерев'яними та пластиковими обшивальними листами. Тому при виконанні монтажних робіт, а також при експлуатації необхідно неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Не тільки сендвіч панелі піддаються легкому займанню. Серед сучасних матеріалів легкозаймистими є і євровагонка. Добрими вогнестійкими властивостями відрізняється профнастил. «Сендвічі», виготовлені з профільованої, оцинкованої сталі, що мають в якості наповнювача мінеральну вату практично не займаються.

Наведемо деякі факти ризику виникнення пожежі в приміщеннях:

- Правильність дотримання протипожежних заходів

- Умовний поділ приміщень на протипожежні відсіки

- Якісні та технічні властивості панельного наповнювача

- Конструкційні особливості сендвіч панелей

- Цільове застосування «сендвічів»

При недотриманні правил пожежної безпеки або стандартних норм при виробництві сендвіч панелей теж може виникнути пожежа.

Найчастіше найбільшому пошкодженню при пожежі піддаються внутрішні стінові сендвіч панелі. І найчастіше причиною пожежі є людський фактор. При пожежі можливе займання панелей як усередині приміщення, так і зовні.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com