Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для зведення покрівлі

Сендвіч панелі для зведення покрівліСендвіч панелі на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Сучасні технології дозволяють випускати три види панелей, що відрізняються призначенням: стінові - для зведення стін і різних огороджень, в тому числі міжкімнатні та офісні перегородки; покрівельні - застосовуються для облаштування даху; оздоблювальні (декоративні) - призначені для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.

«Сендвічі» успішно використовують для будівництва модульних, каркасних і безкаркасних будівель і споруд різного призначення. Це комерційні, спортивні, складські, виробничі, житлові й інші приміщення.

Говорячи про сендвіч панелі, особливу увагу хотілося б приділити покрівельним панелям. Вони є інновацією на українському ринку будівельних матеріалів.

Покрівельні сендвіч панелі мають таку ж конструкцію, як і стінові, тобто тришарову: два металеві обшивальні листи і утеплювач. Обшивальні листи, як правило, представляють собою сталеві профільовані та оцинковані листи. Як утеплювач використовуються вогнестійкі матеріали, що мають низьку теплопровідність - пінополістирол і мінеральну вату. Цей вид панелей успішно застосовується і для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, а також для його утеплення. Панелі відрізняються хорошими шумоізоляційними властивостями, підвищеною стійкістю до високих температур та несприятливих атмосферних впливів, тобто мають гарну гідроізоляцією. Поверхня панелей покрита стійким антикорозійним покриттям. Покрівельні «сандвічі» за популярністю не поступаються євровагонці і профнастилу.

Сендвіч панелі - один з небагатьох будівельних матеріалів, що мають оптимальне поєднання «ціна-якість». Крім того, цей будівельний матеріал довговічний і екологічний.

Облаштування покрівлі та оздоблювальні роботи із застосуванням сендвіч панелей здійснюються в короткі терміни і не вимагають великих фізичних та матеріальних витрат. Навпаки, застосування панелей в будівництві допомагає заощадити на транспортуванні - раз, на монтажі - два, в ході експлуатації на витратах на опалення - три, не вимагають додаткової обробки ... можна ще продовжувати і продовжувати.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com