Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Збірні сендвіч панелі: плюси і мінуси

Збірні сендвіч панелі: плюси і мінусиСендвіч панелі бувають двох видів - цілісні (клеєні) і збірні, тобто складаються з окремих елементів. Збірні сендвіч панелі, як і більшість будівельних матеріалів, мають переваги і недоліки.

Збірні сендвіч панелі дозволяють заощадити на транспортних витратах - оскільки панельні елементи компактні і легкі, по-перше, не потрібно спеціальної техніки для навантаження і розвантаження, по-друге, за рахунок невеликої ваги матеріалів, скорочується витрата палива.

Існує думка, що виробництво збірних панелей менш витратне, ніж виробництво клеєних панелей. Насправді це зовсім не так. Збірні сендвіч панелі доставляються на будівельний об'єкт у вигляді окремих елементів і збираються вони в процесі виконання монтажних робіт, що вимагає додаткових витрат. Це, по-перше, по-друге, будівництво із збірних «сендвічів» має свої особливості.

Це тільки на перший погляд, здається, що легше купити елементи - профільовані сталеві листи, утеплювач та інші необхідні елементи для панельної збірки. У такому випадку потрібно знайти дійсно досвідченого фахівця, який зможе якісно виконати збірку панелей і монтаж всієї конструкції. Адже якість матеріалів визначає якість монтажу, а відповідно і термін експлуатації споруджуваної будови.

Власне монтаж сендвіч панелей не представляє труднощів, але у випадку використання збірних панелей, можуть виникнути труднощі зі збиранням і складності ці залежать від складності самих елементів. Як показує практика, виконати збірку тришарової конструкції досить непросто.

Сендвіч панелі по популярності не поступаються таким сучасним будівельним матеріалам, як профнастил та євровагонка. Вони мають широку область застосування, безліч переваг перед традиційними будматеріалами, не вимагають великих витрат часу і, найголовніше, мають прийнятну вартість.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com