Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Полегшені сендвіч панелі

Полегшені сендвіч панеліОскільки будівельна галузь на сьогоднішній день є однією з найбільш розвиваючихся, на будівельному ринку з'являються нові матеріали і впроваджуються нові технології. Однією з останніх будівельних «новинок» українського будівельного ринку є сендвіч панелі.

Будівництво завжди передбачає значні фінансові витрати. Купуючи матеріали, хочеться отримати дійсно якісні, а відповідно і якісну, надійну споруду. Сендвіч панелі є найбільш затребуваним будівельним матеріалом, оскільки поєднують в собі всі необхідні якості гарного будматеріалу і мають прийнятну ціну.

Сучасні технології дозволяють виготовляти панелі міцними, легкими і довговічними. Виготовляються панелі з якісних, сертифікованих матеріалів, безпечних для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Найчастіше для виготовлення панелей використовують сталеві та алюмінієві листи. Такі панелі дуже міцні, але при цьому легкі і досить гнучкі. Сталь для додання легкості і міцності профілюється і оцинковується.

Сендвіч панелі широко використовують не тільки для зведення будівель та споруд різного призначення, а й у транспортному виробництві. Застосування «сендвічів» дозволяє заощадити витрата палива, панелі не роблять значного навантаження на конструкцію. У транспортній сфері при застосуванні сталевих панелей реальна економія ваги не менше 35%, при використанні алюмінієвих - 15%. Алюміній використовують і при виробництві ще одного популярного будівельного матеріалу - профнастилу. Він призначений для облаштування покрівлі.

Сталеві і алюмінієві сендвіч панелі є вогнестійким матеріалом. Євровагонка такою властивістю похвалитися не може, хоча це не впливає на її затребуваність. Обшивальні панельні листи можуть бути виготовлені і з деревини. Такі панелі ідеально підходять для обробки приміщень.

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі самі по собі є міцним і довговічним матеріалом, термін експлуатації споруджуванихя конструкцій багато в чому залежить від якості монтажу. Тому його краще довірити фахівцям.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com