Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Про вартість сендвіч панелей

Про вартість сендвіч панелейПро те, що сендвіч панелі є на сьогоднішній день найбільш затребуваним будівельним матеріалом і про його якості сказано дуже багато. Головними перевагами «сендвічів» є міцність, невелика вага, довговічність і естетичний зовнішній вигляд. Привабливий зовнішній вигляд панелей не тільки дозволяє широко використовувати їх для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, а й непогано заощадити на фінансових і часових витратах, оскільки панелі не вимагають додаткової обробки (фарбування, обклеювання шпалерами, оштукатурювання й ін.)

На українському ринку будівельних матеріалів сендвіч панелі представлені в широкому асортименті. Панелі представлені в широкій колірній гамі і різних фактурах. Ви можете придбати сендвіч панелі вітчизняного та імпортного виробництва. При виборі головним є співвідношення «ціна-якість». Панелі зарубіжного виробництва коштують дорожче українських. Але якщо порівнювати якість продукції, то не завжди ціна відповідає їй. Висока вартість не є гарантом бездоганної якості. Але не варто купувати і найдешевші сендвіч панелі, оскільки вони можуть не відповідати всім вимогам, що пред'являються до цього будівельного матеріалу. А від якості матеріалу багато в чому залежить термін експлуатації споруджуваного об'єкта.

Сендвіч панелі застосовуються для зведення стін і всіляких огороджувальних конструкцій (стін) і для облаштування покрівлі (покрівельні). Покрівельні сендвіч панелі по теплоізоляційним і гідроізоляційним характеристикам не поступаються профнастилу, який вже став традиційним покрівельним матеріалом. Панелі підходять для спорудження покрівлі будь-якого типу.

Успішно застосовуються сендвіч панелі і для обробки фасадів. У цій галузі вони не менш популярні, ніж євровагонка. Вона використовується переважно для обробки приміщень, що мають дерев'яний інтер'єр. Євровагонка відноситься до екологічних матеріалів.

Якщо говорити про вогнестійкість будівельних матеріалів, зокрема сендвіч панелей, варто відзначити, що металеві панелі з мінераловатним наповнювачем більш стійкі до впливу високих температур.

Монтаж і транспортування сендвіч панелей не викликають труднощів. Монтажні роботи з використанням сендвіч панелей виконуються в короткі терміни, а термін експлуатації панельних споруд як мінімум 25 років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com