Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Структурні панелі типу сендвіч

Структурні панелі типу сендвічСтруктурні ізольовані сендвіч панелі, скорочено СІП є канадським винаходом, що з'явилися близько 40 років тому. З кожним роком будівництво за технологією СІП стає все популярнішим і популярнішим.

Що ж таке структурні сендвіч панелі?

Структурні сендвіч панелі мають тришарову структуру: двох листів між якими прокладений шар утеплювача. Основні листи можуть бути виготовлені з металу, фанери, орієнтовано-стружкових плит (ОСП) та інших матеріалів. Як утеплювач використовуються матеріали, які мають порожнисту або волокнисту структуру. Найбільш поширеними утеплювачами є мінеральна вата і пінополістирол. Особлива структура цих матеріалів забезпечує низьку теплопровідність, що рятує від використання додаткового утеплювача. Утеплювач щільно прилягає до обшивальних листів і з'єднується з ними за допомогою клею, виготовленого на основі поліуретану.

Структурні сендвіч панелі широко використовують для облаштування покрівлі та зведення стін споруд і будівель різного призначення. Панелі можна використовувати для будівництва будинків не вище 3 поверхів.

Структурні «сандвічі», як правило, виготовляються для зведення спеціальних споруд за індивідуальним проектом. Середня товщина панелей біля 300 мм, оскільки панелі повинні забезпечити надійну гідроізоляцію, теплоізоляцію та шумоізоляцію.

Однією з головних переваг структурних сендвіч панелей є те, що вони не вимагають масивних фундаментів, оскільки мають невелику вагу і не надають великого тиску на всю конструкцію.

Структурні панелі в нашій країні виготовляються за сучасними, зарубіжним технологіям. Транспортування СІП-елементів із заводу на будівельний майданчик не викликає труднощів і не вимагає великих паливних витрат, що дозволяє заощадити на перевезенні. Збираються в процесі будівельних робіт і відрізняються високою швидкістю зведення.

Поверхня панелей покривається захисними розчинами. Панелі витримують температурні коливання від - 60 до +60 С, а також дуже стійкі до несприятливих атмосферних впливів.

Структурні сендвіч панелі успішно використовуються і для утеплення та оздоблення фасадів. Панелі мають безмежну кількість красивих забарвлень і фактур. А також є екологічним будівельним матеріалом.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com