Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для зведення покрівлі

Сендвіч панелі для зведення покрівліСендвіч панелі є новинкою серед покрівельних матеріалів. Покрівельні «сандвічі» мають таку ж будову, як і стінові - тонколистова сталь з полімерним покриттям і шар теплоізоляційного матеріалу (наповнювача). Як облицювальні шари у покрівельних панелях виступають нержавіюча сталь або алюміній.

Покрівля з сендвіч панелей завжди має чудовий зовнішній вигляд, не надає великого навантаження на несучу конструкцію і відрізняється довговічністю. Крім того, покрівельні сендвіч панелі мають покриття, стійке до механічних пошкоджень і несприятливих атмосферних впливів, що дозволяє вберегти приміщення від проникнення вологи. Покрівельні «сандвічі» досить легкі, тому їх застосування дозволяє скоротити час виконання монтажних робіт, а значить, і будівництва в цілому.

До переваг покрівельних сендвіч панелей відноситься низька теплопровідність, що забезпечується наявністю утеплювача. Як утеплювач найчастіше використовується волокнистий матеріал - мінеральна вата і пінополістирол - матеріал, що має порожнисту структуру.

Плюс, сендвіч панелі забезпечують хорошу звукоізоляцію.

Покрівельні сендвіч панелі досить часто використовують і для утеплення та оздоблення фасадів при будівництві та ремонті всіляких будівель та споруд. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів сендвіч панелі представлені в широкому асортименті. Різноманітність кольорів та фактур на будь-який смак і гаманець.

Монтаж покрівельних сендвіч панелей не викликає труднощів, але повинен виконуватися фахівцями, оскільки від його якості багато в чому залежить термін служби покрівлі. При правильному монтажі мінімальний термін експлуатації 25 років. Для кріплення сендвіч панелей використовують добірні елементи, що йдуть в комплекті з панелями.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com