Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Про сендвіч панелі без перебільшення

Сендвіч панелі є одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Вони широко застосовуються при будівництві швидкомонтованих будівель і споруд різного призначення.

«Сендвіч» має тришарову структуру - два сталевих листа і шар термоізоляційного матеріалу - наповнювача. Для додання панелі легкості сталеві листи профілюють. В якості наповнювача частіше застосовують пінопласт і мінеральну вату, що володіє вогнестійкістю.

«Сендвічі» мають безліч переваг: стійкі до температурних коливань, володіють шумоізоляційними, волого-і пароізоляційними властивостями і низькою теплопровідністю.

223.jpgСендвіч панелі - один з небагатьох будівельних матеріалів, за допомогою якого можна звести будівлю практично будь-якої архітектурної форми. Крім того, вони мають невелику вагу, в результаті чого фундамент не відчуває великого тиску.

Монтаж сендвіч панелей не викликає труднощів - він гранично простий і не займає багато часу. Зведені з сендвіч панелей будівлі і споруди не вимагають усадки - це є ще однією перевагою панельного будівництва.

Жоден будівельний матеріал не має такої галузі застосування як панелі. Їх використовують не тільки для зведення всіляких будівель і споруд, але і для будівництва дахів, міжкімнатних перегородок, утеплення та оздоблення фасадів споруджуваних і вже споруджених будівель.

Широка кольорова гама сендвіч панелей дозволяє використовувати їх для додання будівлям привабливого зовнішнього вигляду. Виконавши обробку «сендвічами» ви забудете про штукатурку і фарбу, до того ж це заощадить ваш час і гроші.

Будівельні роботи з використанням панелей можуть виконуватися в будь-який час року, оскільки вони високостійкі до впливів і низьких і високих температур.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com