Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Види і область застосування сендвіч панелей

На будівельному ринку України представлений величезний асортимент будівельних матеріалів як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів на сьогоднішній день є сендвіч панелі.

Сендвіч панелі - це сучасний будівельний матеріал, що має багатошарову структуру, що застосовується при каркасному будівництві. сендвіч панелі складаються з трьох шарів - двох профільованих аркушів між якими знаходиться теплоізоляційний наповнювач. В якості теплоізолюючого матеріалу виробники використовують мінеральну вату або пінополістирол.

Сендвіч панелі широко використовуються для будівництва виробничих, офісних, складських та адміністративних приміщень, автосервісів, торгових павільйонів, кіосків, спортивних комплексів, ангарів, медичних установ, промислових корпусів та ін споруд.

Крім того, сендвіч панелі застосовуються для термоізоляції низькотемпературних приміщень, для камер зберігання овочів і фруктів, при пристроях вогнезахисних і звукоізолюючих перегородок, вантажних терміналів, приміщень високоточної техніки.

Останнім часом сендвіч панелі використовують і для обробки і утеплення вже існуючих споруд і будівель.

Залежно від галузі застосування сендвіч панелі бувають: покрівельні, стінові, лицювальні, вогнестійкі та ін.

Цей будівельний матеріал володіє безліччю переваг, основними з яких є:

- Швидкість і простота монтажу і демонтажу конструкцій, зведених з сендвіч панелей

- Хороші тепло-і звукоізоляційні властивості

- Невелика вага

- Стійкість до атмосферних впливів, що дозволяє використовувати сендвіч панелі в будівництві в регіонах з різними кліматичними умовами.

- Екологічність - виготовляються сендвіч панелі з екологічно чистих матеріалів. Тому їх можна використовувати при будівництві медичних установ та підприємств харчової промисловості.

- Сучасний, привабливий дизайн і широка кольорова гама.

Завдяки цим та багатьом іншим позитивним властивостям сендвіч панелі є таким затребуваним будівельним матеріалом.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com