Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «SPAN»

Архітектурні рішення

Сучасні сендвіч панелі «SPAN» - якість, надійність, довговічність і економічність, гарантовані вітчизняним виробником.

Панелі «SPAN» випускаються в широкому асортименті - багатій колірній гамі і різних фактурах, здатних задовольнити смаки навіть найвимогливіших замовників. Різноманітність панелей і декоративних елементів дозволяє втілити в реальність практично будь-які архітектурні задуми. Панелі виготовляються за сучасними зарубіжними технологіями, на високотехнологічному обладнанні, тільки з якісних, сертифікованих матеріалів. Сендвіч панелі «SPAN» призначені для зведення будівель та споруд різного призначення: виробничі, офісні, спортивні, торговельні, складські, житлові та ін.

Поряд зі стіновими і покрівельними сендвіч панелями, в асортименті «SPAN» є кутові панелі, що забезпечують гнучкість у проектуванні фасадних конструкцій. Поверхня таких модулів повторює оздоблення стінових панелей, тому будівлям гарантований гармонійний, естетичний вигляд. Технічні характеристики кутових панелей такі ж, як і основних видів панелей.

Монтаж панелей здійснюється у вертикальному або горизонтальному напрямку.

Горизонтальне встановлення сендвіч панелей з використанням накладних профілів надає будівлям обтічність і «солідність». Вертикальне - додає ритмічний візерунок уніфікованим фасадам.
Застосування «сендвічів» дозволяє зводити однопрогонові і багатопрогонові конструкції.
Родзинку зовнішності фасадної системи надають декоративні деталі «SPAN», вибір яких обмежується тільки перевагами замовника.

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі мають відмінну пожежостійкість, для забезпечення їх правильного функціонування в разі пожежі, необхідна правильна фіксація.
Надійно фіксувати сендвіч панелі дозволяють кріпильні елементи. Всі добірні елементи (самонарізаючі шурупи, дюбелі, заклепки та ін. кріплення) виготовляються зі сталі, тому витримують температурні навантаження.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com