Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «SPAN»

Монтаж сендвіч панелей «SPAN»

Монтаж сендвіч панелей «SPAN»Упаковка сендвіч панелей

На підприємстві сендвіч панелі «SPAN» упаковуються зліва направо, тобто відповідно до напрямку монтажу. Виняток становлять попередні узгодження з замовником. У більшості випадків виконується вертикальний монтаж сендвіч панелей, тому панелі укладаються таким чином, щоб шпунтові з'єднання були повернуті до напрямку монтажу. Листовий метал панелей має покриття. Зважаючи на виробничі особливості, покриття може незначно відрізнятися за кольором. Якщо для сендвіч панелей попередньо не визначено порядок виконання монтажу, сендвіч панелі необхідно зводити у поставленому виробником порядку.

Розвантаження сендвіч панелей

Розвантаження сендвіч панелей можна здійснювати за допомогою автонавантажувача або крана. При виконанні розвантаження вилочним автонавантажувачем, необхідно стежити за тим, щоб вилки автонавантажувача знаходилися усередині поперечних розпірок. При розвантаженні сендвіч панелей краном слід завчасно подбати про підйомні стропи. Безпосередньо перед підйомом потрібно перевірити цілісність підйомних строп і балансування упаковок з панелями.

Поводження з сендвіч панелями

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі є міцним будівельним матеріалом і мають захисну плівку, поводитися з ними при завантаженні / розвантаженні, транспортуванні та виконанні монтажу слід обережно. Обережність необхідна, тому що панелі мають поверхню, оброблену до готовності. Між панелями рекомендується використовувати листи з дутого поліетилену.

Монтаж сендвіч панелей «SPAN» Монтаж сендвіч панелей «SPAN»
Монтаж сендвіч панелей «SPAN» Монтаж сендвіч панелей «SPAN»


Виконання монтажу стінових сендвіч панелей

У сендвіч панелей «SPAN» поздовжні обшивальні листи профілюються за типом «шпунт в паз», що дозволяє виконати монтаж в короткі терміни без використання додаткових монтажних елементів. Крім того, таке профілювання дозволяє візуалізувати однорідність конструкції.
Монтаж стінових сендвіч панелей може виконуватися в двох напрямках - вертикальному та горизонтальному. Напрямок монтажу залежить від архітектурної задумки. Сендвіч панелі до каркасу кріпляться за допомогою саморізів. При монтажі необхідне утеплення панельних стиків, для чого застосовується базальтова (кам'яна) вата. З'єднання сендвіч панелей легко декоруються за допомогою аксесуарів, призначених для панельного монтажу.

Виконання монтажу покрівельних сендвіч панелей

В даний час для облаштування покрівлі будівель та споруд, зведених за каркасно-панельною схемою, широко використовуються покрівельні сендвіч панелі. Каркас таких будівель може бути металевий, залізобетонний, дерев'яний або виконаний з клейово-дерев'яних елементів. Висока щільність і надійність з'єднань покрівельних сендвіч панелей забезпечується конструктивними особливостями покрівельних замків. Крім того, застосування таких замків забезпечує довговічність конструкції.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com