Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «SPAN»

Аксесуари і комплектуючі «SPAN»

Аксесуари і комплектуючі «SPAN»Компанія «SPAN» є одним з провідних українських виробників сендвіч панелей. Поряд з панелями компанія виробляє аксесуари і комплектуючі, що відрізняються високою якістю та доступною ціною.

Аксесуари і комплектуючі «SPAN»Теплоізоляційні матеріали

При виготовленні сендвіч панелей SPAN використовує сердечник з кам'яної вати. Даний теплоізоляційний матеріал володіє високою вогнестійкістю, стійкістю до впливів хімічних факторів, а також чудовими шумоізоляцій ними властивостями. Всі ці технічні характеристики обумовлені структурою матеріалу. Кам'яна вата має волокнисту структуру, що дозволяє зберігати високу стійкість на протязі всього терміну експлуатації.

Аксесуари і комплектуючі «SPAN»Нестандартні види сендвіч панелей

Поряд зі стандартними стіновими і покрівельними сендвіч панелями «SPAN» виготовляє нестандартні - спеціальні «сендвічі»: радіусні, кутові, прямокутні призначені для проектів будь-якої архітектурної складності. Як правило, спеціальні сендвіч панелі застосовуються для будівництва адміністративних споруд, кінотеатрів, торгово-розважальних комплексів і т.п.

Аксесуари і комплектуючі «SPAN»Добірні (фасонні) елементи

Добірні, вони ж фасонні елементи в більшості випадків виготовляються за індивідуальним кресленням замовника. Вони призначені для захисту конструкції від проникнення вологи і надання завершеного архітектурного вигляду будівлі, тобто застосування фасонних елементів дозволяє декорувати міжпанельні шви. Колір добірних елементів підбирається відповідно до колірної гами сендвіч панелей.

Аксесуари і комплектуючі «SPAN»Ущільнювальні елементи

Будівництво з сендвіч панелей - завжди просте, швидке і вигідне, але воно не можливе без ущільнювальних елементів. Ущільнювальні елементи дозволяють утеплити панельні стики, загерметизувати сполучні шви, забезпечити пароізоляцію примикання сендвіч панелей до несучих конструкцій і замкових з'єднань.

Кріпильні елементи

Всі сендвіч панелі, що випускаються ТМ «SPAN», комплектуються кріпильними елементами. Набір кріпильних елементів включає в себе: самонарізаючі болти, дюбелі, саморізи і заклепки, необхідні для встановлення добірних елементів. Товщина дюбелів і самонарізаючих болтів залежить від товщини сендвіч панелей і товщини матеріалу, використаного для виготовлення несучої конструкції. Довжина сендвіч панелей і передбачувані діючі навантаження визначають кількість фасонних елементів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com