Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «SPAN»

Вогнестійкість сендвіч панелей «SPAN»

Вогнестійкість сендвіч панелей «SPAN»У процесі проектування і будівництва будівель і різних об'єктів виникає головне завдання - захист від вогню будівельних конструкцій. Вогнестійкість вищезазначених конструкцій дозволить знизити втрати, що наносяться вогнем, майну та обладнанню, а також дасть можливість підвищити в разі пожежі безпеку працівників, які знаходяться на об'єкті. У зв'язку з цим вибирають певні вимоги до планування будівель і споруд, здійснюють підбір відповідних негорючих матеріалів і конструкцій. Замовники, конструктори та контролюючі місцеві органи приймають правильні концептуальні рішення.

В даний час в зведених конструкціях і спорудах найбільш часто використовують самонесучі, невеликої ваги конструкції. Проте в процесі вибору оптимального архітектурного варіанту застосовують такі матеріали, які не завжди можуть забезпечити достатній рівень захисту від вогню. На сьогоднішній день практично єдиним рішенням, яке задовольняє вимоги CEN та ISO, є панелі з сердечником з кам'яної вати. Тенденції теперішнього часу враховують не тільки негорючість матеріалів окремо, але і вогнестійкість споруди в цілому.

Вогнестійкість сендвіч панелей «SPAN»Існує два види захисту від вогню: активний і пасивний. У першому варіанті пріоритетом є вибір системи придушення вогню. Якщо використовувати в якості зупиняючого  вогонь фактору структурні панелі, то це вже буде різновид пасивного захисту. Досить часто обидва види захисту використовуються спільно.

Для архітекторів дуже важливо пов'язати розроблювані архітектурно-планові рішення з існуючими нормами з вогнезахисту та вимогами, висунутими страховими компаніями. Тому, використання негорючих матеріалів та вибраних системних рішень виконавцями дозволяє врахувати вимоги, як замовника, так і контролюючих органів.

Вогнестійкістю називається проміжок часу протягом якого конструкції та споруди зберігають цілісність при впливі газів і вогню.
Здатність споруд і конструкцій протистояти впливам газів і вогню називається цілісністю. Здатність зберігати досить холодним непідвладний ризику бік, щоб попередити загоряння вступаючих з ним в контакт матеріалів.

Завдяки використанню якісних, високотехнологічних матеріалів сендвіч панелі «SPAN» відповідають всім вимогам до пожежної безпеки та пожежостійкості. При виготовленні таких панелей застосовується негорючий базальтовий ватяний сердечник (наповнювач) або пінополістирол, котрий є самозатухаючим теплоізоляційним матеріалом. Крім того, вогнестійкість панелей забезпечується використанням вогнестійкого клею і оцинкованих сталевих обшивальних листів.

Сендвіч панелі, які виготовляються компанією «SPAN» пройшли випробування на вогнестійкість в незалежному випробувальному центрі ТОВ «Тест», що підтверджено відповідними протоколами. Випробуваннями доведено високу вогнестійкість сендвіч панелей - панелі, які мають мінераловатний утеплювач здатні зберігати теплоізоляційні властивості без втрати цілісності при безперервному впливі температури в 180 ° С протягом 3 годин.

Висока якість і вогнестійкість сендвіч панелей ТМ «SPAN» підтверджено і сертифікатами Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com