Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «SPAN»

Довговічність сендвіч панелей «SPAN»

Довговічність сендвіч панелей «SPAN»Довговічність сендвіч панелей «SPAN»Термін експлуатації сендвіч панелей і конструкції в цілому, багато в чому залежить не тільки від якості панелей і монтажу, але й від впливу атмосферних факторів: ультрафіолетового випромінювання, температурних впливів, вітру, снігу, дощу та ін. Тому сендвіч панелі, застосовувані для зовнішньої обшивки стін і зведення покрівлі, повинні мати підвищену стійкість до всіх несприятливих впливів.

Для деяких будинків і будов, наприклад, промислових може бути досить експлуатації протягом 25 років, а для деяких потрібна більш тривала експлуатація, іноді 50 років і більше. Сендвіч панелі «SPAN» відповідають всім вимогам, що пред'являються до довговічності конструкцій даного класу.


Довговічність сендвіч панелей «SPAN» визначається багатьма факторами, головними з яких є:

Якісний наповнювач

При виробництві сендвіч панелей «SPAN» в якості наповнювача використовується структурована кам'яна вата, яка виробляється за спеціальною технологією. Після обробки вата стає негігроскопічною і гідрофобною. Каменеватний сердечник протистоїть впливу органічних речовин, так як в кам'яній породі виключені процеси гниття і утворення цвілі.

Застосування спеціального клею

У панелях «SPAN» застосовується клей на поліуретановій основі. Він забезпечує взаємодію між наповнювачем і листами обшивки протягом усього терміну експлуатації панелей, причому, в будь-яких кліматичних умовах. Використовуваний клей сприяє гарній когезії та адгезії, а також надає еластичність.

Цинкове покриття до 275 г/м2.

Для надійного антикорозійного захисту на поверхню металевих листів сендвіч панелей «SPAN» з двох боків наноситься цинкове покриття. До того ж, поверхня панелей додатково покривається високотехнологічними полімерними фарбами. Всі використані матеріали відповідають суворим пожежним і санітарним нормам. Тому ці сендвіч панелі широко застосовуються для будівництва виробничих, житлових, офісних та інших приміщень.

Захисний подвійний шар грунтовки

У всіх панелях «SPAN» внутрішня поверхня сталевих листів в два грунтувальних шари покривається спеціальним захисним лаком. Перший шар грунтовки оберігає від корозії всередині «сендвічів», а другий - забезпечує міцне з'єднання між металевим листом і клеєм.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com