Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «SPAN»

Міцність і надійність сендвіч панелей «SPAN»

Міцність і надійність сендвіч панелей «SPAN»Компанія «SPAN» виробляє сендвіч панелі на сучасному обладнанні, використовуючи нові зарубіжні технології і високоякісні, сертифіковані матеріали. Це дозволяє робити панелі міцними і стійкими до вітрових навантажень. Такими сендвіч панелями можна покривати довгі прольоти, що на сьогоднішній день є однією з головних переваг у будівництві.

Сендвіч панелі «SPAN» використовуються для зведення стін і покрівлі, міжкімнатних перегородок і різних огороджувальних конструкцій.

«Сендвічі» відповідають всім вимогам до міцності. Сендвіч панелі «SPAN» являють собою тришаровий будівельний матеріал, що складається з облицювальних металевих листів і серцевини (утеплювача), щільно приклеєного до «облицювання» за допомогою спеціального клею. Для виготовлення облицювальних листів найчастіше використовується оцинкована, профільована сталь. Як утеплювач - кам'яна вата, що володіє підвищеною стійкістю до впливів високих температур (вогнестійка). Для облицювання можуть використовуватися й інші матеріали: деревина, пластик, пвх.

Для складових структур, як правило, прораховують комбіновані навантаження - температурні впливи, сніг і вітер відповідно до національних будівельних стандартів.

Критерії розрахунку:

• При розрахунку стінових конструкцій враховуються значення вітрового навантаження і всмоктування, нормативи яких визначені національними нормативними документами.

• Для перекриттів, які в процесі експлуатації не будуть піддаватися навантаженням, міцність сендвіч панелей повинна бути достатньою для підтримки ваги самих конструкцій.

• Перекриття, які зазнають навантаження повинні розраховуватися на навантаження ваги самих конструкцій, робоче і додаткове навантаження періодично створюване людьми, які знаходяться під перекриттями.

• Для панелей, застосовуваних для довгих прольотів, можливе збільшення обшивальних шарів. Слід зазначити, що сендвіч панелі не передають вертикальних навантажень від покрівельної конструкції до фундаменту. Тому для великих площ необхідно передбачати по периметру додатковий каркас з горизонтальними і вертикальними зв'язками. Це необхідно для додання жорсткості споруджуваної конструкції. При будівництві багатопрогонових будинків слід також враховувати температурний градієнт по товщині панелі.

Міцність і надійність сендвіч панелей «SPAN»

Найефективнішим методом визначення міцності сендвіч панелей є проведення випробувань на розтяг. У «сендвічах» межа міцності на розтяг в з'єднанні між лицьовою частиною і сердечником завжди перевищує межу міцності на розтяг серцевини окремо.

Міцність і надійність сендвіч панелей «SPAN»


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com