Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «SPAN»

Сендвіч панелі «SPAN»

МіцністьСендвіч панелі ТМ «SPAN» користуються великою популярністю на ринку будівельних матеріалів. Їх популярність зумовлена наявністю високоякісних надійних утеплювачів - кам'яної вати і пінополістиролу і довговічністю - термін експлуатації при правильному, якісному монтажі до 50 років. Сендвіч панелі «SPAN» виготовляються за сучасними зарубіжними технологіями, на основі якісних сертифікованих матеріалів.

Особливості виробництва сендвіч панелей «SPAN»

Для виготовлення сендвіч панелей використовується високоякісний метал, який містить до 275 г/м2 цинку і високотехнологічні полімерні фарби

Використання металу з великим вмістом цинку в якості зовнішнього та внутрішнього обшивальних шарів надає сендвіч панелям «SPAN» підвищену міцність і високі експлуатаційні характеристики. Використання сучасних антикорозійних покриттів і полімерних фарб, відповідаючих санітарним і пожежним нормам, забезпечують тривалу експлуатацію не тільки обшивки панелей, але і всієї споруджуваної з них конструкції.

ДовговічністьВисокоякісний клей «Huntsman» голландського виробництва

Застосовуваний клей відповідає всім вимогам до довговічності, міцності і пожежостійкості за стандартом DIN EN 13501. Він легко, рівномірно розподіляється по всій поверхні лицьової частини і серцевини, сприяючи гарній когезії та адгезії конструкції. Крім того, такий спеціально розроблений клей додає еластичність конструкції, що практично виключає її деформацію при вітрових і механічних навантаженнях.

Спеціальна поліпшена система фарбування

У сендвіч панелей «SPAN» внутрішня поверхня сталевих листів покрита двома грунтуючими шарами. Перший грунтуючий шар забезпечує антикорозійний стійкість, а другий - гарантує міцне, надійне з'єднання між металевим листом і клеєм.

У якості наповнювача використовується структурована кам'яна вата

Структурована кам'яна вата, вживана для виготовлення стінових і покрівельних сендвіч панелей «SPAN» виробляється за спеціальною технологією. Кам'яна вата після обробки стає негігроскопічною, вогнестійкою і гідрофобною.

Сендвіч панелі «SPAN»Сендвіч панелі оснащені посиленими замками кріплення

Сендвіч панелі «SPAN» виробляються з металу європейської якості, його ширина дозволяє виготовляти «сендвічі» з посиленим замком. Ширина такого замку 45 мм. Слід зазначити, що більшість сендвіч панелей вітчизняного виробництва мають замки шириною 15 мм.
Застосування посилених замків значно підвищує міцність конструкції і підсилює її несучу здатність.

Виробництво панелей «SPAN» здійснюється на автоматичній високопродуктивній лінії, у повній відповідності зі стандартами, в тому числі міжнародним стандартом якості ISO 9001.

Особливістю такої лінії є наявність 15-ти метрового гусеничного преса, в якому здійснюється склеювання. Весь виробничий процес постійно ретельно контролюється службою внутрішнього контролю якості.
Всі панелі, що випускаються під торговою маркою «SPAN» відповідають всім вимогам по термоізоляції, пожежостійкості і герметичності, що пред'являються до зовнішніх стінових огорож, покрівлі та внутрішніх перегородок.

Сьогодні сендвіч панелі «SPAN» широко застосовуються для будівництва швидкомонтованих будинків і будов різного призначення, в тому числі, де потрібні підвищена вогнестійкість і теплоізоляція.   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com