Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Сімо»

Сендвіч панелі «Сімо»

Сендвіч панелі СІМО на сьогоднішній день є модним, стильним і сучасним будівельним матеріалом. Вони широко використовуються в цивільному та промисловому будівництві. Через особливості конструкції панелі мають значну міцність, а невелика їхня вага дозволяє істотно знизити витрати на перевезення і монтаж конструкцій.

До основних переваг цього будівельного матеріалу, які вигідно виділяють його серед інших сучасних та традиційних будматеріалів, відносяться: багата колірна гама, різноманітність фактур, вологонепроникність, пожежостійкість, естетичний зовнішній вигляд, екологічність, зменшення вартості будівництва, прискорені терміни монтажу і економія теплової енергії.

Використовувати сендвіч панелі СІМО можна досить різноманітно: для побудови готелів, адміністративних будівель, виробничих будівель, цехів і допоміжних будівель, об'єктів торгівлі, медичних установ, офісних і житлових будівель, сільськогосподарських споруд, холодокомбінатів і морозильних камер, стадіонів, басейнів і багато чого іншого. Крім того, «сандвічі» є прекрасним утеплювачем і обробним матеріалом.

Конструкція сендвіч панелей «Сімо»
Сендвіч панелі «Сімо»
Сендвіч панелі «Сімо»

Конструктивні особливості сендвіч панелей «Сімо»

Сендвіч панелі «Сімо» являють собою тришарову конструкцію, виготовлену за сучасним закордонними технологіями, у повній відповідності з усіма вимогами і стандартами якості.
Висока якість панелей обумовлена не тільки використанням нового обладнання та інноваційних технологій, але і комбінацією матеріалів. Сердечник представлений структурною базальтовою ватою (мінеральна вата), як обшивка використовуються листи гарячеоцинкованої сталі, покриті полівінілдифторидом або поліестером. Для міцного, надійного з'єднання складових частин сендвіч панелей використовується високоякісний клейовий склад на основі поліуретану.

Пожежостійкість

Сендвіч панелі «Сімо» відрізняються підвищеною стійкістю до впливів високих температур, тобто мають високу вогнестійкість. Така властивість забезпечується за рахунок використання мінераловатного сердечника, який є вогнетривким. Багатьма випробуваннями підтверджено, що ці сендвіч панелі витримують вогневе навантаження не менше 3 годин. Що підтверджується відповідним сертифікатом. «Сендвічі» «Сімо» ідеально підходять для зведення будівель та споруд різного призначення - від складських до житлових і виробничих.

Щільність і водостійкість сендвіч панелей «Сімо»

Мінеральна вата сама по собі стійка до вологи і води, оскільки має нульову капілярну абсорбцію. Надійні з'єднувальні ущільнення, що створюють ущільнювальний пояс, надійно захищають теплоізоляційний матеріал панелей від проникнення вологи і дощу.

Найменування панелей Товщина (мм) Ширина (мм) Вага (кг/м2) Межа
вогнестійкості (хв)
Коефіцієнт теплопередачі (Вт/мК") Опір теплопередачі (м-С°/Вт)
«СІМО»-50 50 1200 14,5 - 0,055 1,3
«СІМО»-80 80 16,6 - 0,050 2,0
«СІМО»-100 100 18,3 60 0,040 2,5
«СІМО»-120 120 20,0 60 0,033 3,0
«СІМО»-150 150 22,6 90 0,027 3,75
«СІМО»-200 200 26,8 180 0,020 5,0
«СІМО»-250 250 30,2 180 0,016 6,25

Компанія СІМО виробляє два види сендвіч панелей - стінові, призначені для зведення стін, міжкімнатних перегородок і всіляких огорож та покрівельні - для облаштування покрівлі будь-якого виду. Зовнішні поверхні всіх панелей мають стійке до стирання, антикорозійне покриття.

Панелі «Сімо» для стін

Панелі для стін «Сімо» широко застосовуються при будівництві будинків і будов комерційного, житлового та виробничого призначення. Відрізняються вони легкою вагою і простотою монтажу. Монтаж сендвіч панелей може здійснюватися двома способами - вертикальним і горизонтальним, що дозволяє створити ефективну огорожу. Як правило, стіни являють собою однопрогонові конструкції, але використання панелей «Сімо» дозволяє зводити і багатопрольотні будови. Це можливо завдяки конструктивним особливостям панелей даної марки.

Панелі «Сімо» для покрівлі

Сендвіч панелі «Сімо» для покрівлі мають підвищену стійкість до вітрових і снігових навантажень. Вони відповідають всім пожежо-технічним нормативним актам, що пред'являються покрівельним панелям на Україні. Для виготовлення покрівельних «сендвічів» використовуються такі матеріали, як і для стінових.

Композитні сендвіч панелі «Сімо» Композитні сендвіч панелі «Сімо»

Головною відмінністю композитних панелей сендвіч від класичних є листовий обшивочний матеріал. Крім того, для виготовлення таких панелей використовується більш міцний теплоізоляційний матеріал (сердечник) і вологостійка OSB, що забезпечує високу технологічність, надійність, практичність і довговічність панелей.

Композитні панелі випускаються повністю готовими до будівництва і успішно застосовуються для спорудження заміських будиночків, обшивки і утеплення фасадів, балконів, лоджій, торговельних павільйончиків і т.п.

Будь-який вид сендвіч панелей «Сімо» поставляється замовнику в комплекті з усіма необхідними для будівництва добірними елементами та аксесуарами. Вся продукція компанії відповідає українським та міжнародним вимогам, що пред'являються до будівельних матеріалів.

Область застосування сендвіч панелей «Сімо»

Сучасні сендвіч панелі сьогодні широко застосовуються в будівельній області в усьому світі, і Україна не є винятком. На сучасному українському ринку будматеріалів у великому асортименті представлені вітчизняні та імпортні «сендвічі» на будь-який смак і гаманець.

Сендвіч панелі широко використовуються при будівництві стін, зведенні огороджуючих конструкцій, зокрема міжкімнатних та офісних перегородок, облаштування покрівлі різної архітектурної складності. Застосування панелей дозволяє створити в приміщеннях комфортний мікроклімат і забезпечити санітарно-гігієнічні умови.

Сендвіч панелі «Сімо» підходять як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Сендвіч панелі виготовляються з екструдованого полістиролу, алюмінію, оцинкованої сталі, ПВХ, мінеральної вати, деревини та ін. матеріалів. Панелі виготовляються в багатій колірній гамі і різних фактурах.

Сендвіч панелі ТМ «Сімо» мають підвищену стійкість до температурних впливів і несприятливих атмосферних впливів, хорошою звукоізоляцією і термоізоляцією, тому успішно застосовуються для:

• виробництва дверей і вікон;
• зведення різних перегородок та огороджуючих конструкцій;
• будівництва промислових будівель та споруд;
• будівництва торгових павільйонів та кіосків;
• будівництва офісних, житлових приміщень, ресторанів, магазинів і ін.

Можливо виготовлення сендвіч панелей і супутніх елементів під замовлення.   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com