Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «RUUKKI»

Сендвіч панелі «RUUKKI»

Сендвіч панелі «RUUKKI»Завод RUUKKI вже більше 10 років займається виробництвом сучасних будівельних матеріалів, зокрема сендвіч панелей.
З 1998 року на заводі функціонує цех з виробництва стінових і покрівельних панелей, що мають мінераловатний утеплювач. Завдяки бездоганній якості і високим технічним характеристикам, сендвіч панелі «RUUKKI» стали дуже популярними.

Попит на панельну продукцію компанії постійно зростає, у зв'язку з чим в 2002 році на виробництві була запущена повністю автоматизована лінія для виробництва сендвіч панелей.

Нові «сендвічі» стали мати більш високу міцність, мають кілька видів зовнішніх профільованих обшивок і оснащені надійними замками Z-Lock.

Сендвіч панелі «RUUKKI» мають оцинковану, сталеву обшивальну поверхню, забарвлену і покриту антикорозійними розчинами. Для виготовлення панелей використовується високоякісна сталь вітчизняного та імпортного виробництва. Полімерне покриття панелей «RUUKKI» відрізняються стійкістю до стирання і несприятливих впливів атмосферних явищ і кислотних середовищ.

Можливо нанесення покриття, обраного замовником. «RUUKKI» пропонує кілька варіантів покриття. За бажання замовника можуть застосовуватися:

• Епоксидні покриття
• Лак на основі поліуретану
• Пластизол
• Полівініліденфторид

На внутрішню поверхню панелей наноситься захисний лак товщиною 10 мкм.

Сендвіч панелі «RUUKKI» виготовляються в багатій колірній гамі і різних фактурах, вибір яких обмежується тільки перевагами замовника. Якщо стандартні забарвлення замовника не влаштовують, можливий вибір забарвлення по колірному каталогу RAL, в якому представлено понад 200 варіантів. На обшивальну поверхню панелей наноситься захисна плівка, надійно захищаючи панелі від механічних пошкоджень, які можуть виникнути під час транспортування і виконання монтажу.

У панелях «RUUKKI» теплоізоляційним матеріалом (наповнювачем) служить мінеральна вата, що має волокнисту будову. Виготовляється вона з базальтового волокна. Мінераловатний утеплювач, який використовується для панелей, має щільність 100 - 140 кг/м3. Даний матеріал відрізняється низькою теплопровідністю, дуже міцний і легкий, стійкий до механічних і хімічних впливів.

Сендвіч панелі «RUUKKI»Панельний клей

З'єднання утеплювача з обшивальними поверхнями повинне бути дуже міцним, оскільки від цього багато в чому залежать технічні характеристики панелей. З цією метою використовується імпортний двокомпонентний клей, високої якості на поліуретановій основі.

Сендвіч панелі «RUUKKI» випускаються з наступними параметрами:

Ширина стінових сендвіч панелей - 1190 мм, покрівельних - 1000 мм.
Товщина стінових панелей від 50 до 250 мм, покрівельних - від 50 до 200 мм.
Довжина стінових і покрівельних панелей від 2500 до 12000 мм.

Пожежостійкість сендвіч панелей

При плануванні об'єктів різного призначення одним з найбільш важливих показників є вогнестійкість несучих і огороджувальних конструкцій. Матеріали, які використовуються для виготовлення сендвіч панелей «RUUKKI» є негорючими.

«Сендвічі» з сердечником товщиною 100 мм відповідають II ступеню пожежостійкості будівель і споруд, а сендвіч панелі з сердечником товщиною 200 мм - I ступеню пожежостійкості.

Сучасні сендвіч панелі «RUUKKI» відрізняються високою міцністю при зсуві, що підтверджується документально після випробувань, які постійно проводяться. Крім того, вони дуже стійкі до впливів хімічних речовин, розчинників і масел. Лицьові панельні поверхні мають стійке, надійне антикорозійне покриття.

Сендвіч панелі «RUUKKI»Теплоізоляція сендвіч панелей

При виготовленні сендвіч панелей «RUUKKI» використовується волокнистий матеріал - мінеральна вата. Виготовляється вона за спеціальною технологією, з базальтового волокна. Вона є екологічним утеплювачем, що відрізняється підвищеною стійкістю до температурних впливів. Використання панелей з мінераловатним утеплювачем дозволяє широко застосовувати їх для будівництва в районах з будь-якими кліматичними умовами. Такі панелі використовуються для зведення стін та облаштування покрівлі будівель та споруд різного призначення.

Водостійкість сендвіч панелей

Ізоляційні сендвіч панелі «RUUKKI» відрізняються хорошими водовідштовхувальними властивостями, завдяки чому забезпечується висока теплоізоляція, навіть в умовах суворого клімату.

Якість і технічні характеристики панелей «RUUKKI» завдяки спеціальним покриттям, якісним матеріалам і інноваційним технологіям, за якими вони виготовляються, зберігаються протягом всього терміну експлуатації. А це як мінімум 25 років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com