Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «РОМІР»

Правила пакування та зберігання сендвіч панелей

Компанія «Ромір», що є однією з провідних Дніпропетровських компаній-виробників сендвіч панелей, постійно дбає не тільки про якість продукції, але і про зручність її транспортування та виконання монтажу. Тому чітко дотримуються усі правила маркування, упаковки, транспортування і зберігання «сендвічів» згідно ГОСТу 25880-83.
Правила пакування та зберігання сендвіч панелей
Правила маркування сендвіч панелей

З торцевого боку кожної панелі клейовою стрічкою наклеюється ярлик, у якому позначаються: марка панелі, номер бригади, що її виготовила, штамп ВТК. Ширина стрічки повинна бути не менше 50 мм. На верхню панель пакету обов'язково кріпиться (клейової стрічкою) бірка, що має маркування. Кожна партія «сендвічів» супроводжується паспортом. Оригінал віддається покупцю, а копія зберігається на заводі. Крім того, завжди повинне проводитися транспортне маркування за ГОСТ 14192-96. У разі потреби вона повинна мати основні та додаткові інформаційні написи, маніпуляційні знаки.

Правила упаковки сендвіч панелей

Сендвіч панелі упаковуються в пакети масою не більше 5 т і до 1,5 м заввишки. Згідно технічної документації пакунки панелей встановлюються на спеціальні піддони (жорстка транспортна тара). Після чого їх необхідно обв'язати. Обв'язку виконують пакувальною поліпропіленової стрічкою марки ТС 19090, використовуючи пластикові захисні куточки і металеві замкові скоби.

Правила транспортування сендвіч панелей

Сендвіч панелі в заводській упаковці можна транспортувати будь-яким транспортом, здатним забезпечити цілісність упаковки і самих панелей. Єдина умова - транспорт на якому буде здійснюватися перевезення панелей, повинен мати вантажомісткість більше ваги вантажу, і мати поверхню завантаження не менше 2400 мм. Для попередження поперечного або поздовжнього зміщення сендвіч панелей під час транспортування, слід текстильними стрічками пакунки панелей добре закріпити на платформі транспортного засобу. При цьому крок кріплення повинен бути не більше 2,5 м. зверніть увагу! Категорично забороняється використання сталевого дроту та тросів! Для збереження цілісності панельних країв між пакетами поміщають прокладки з пінопласту.

Правила складування і зберігання сендвіч панелей

Для завантаження / розвантаження сендвіч панелей слід використовувати вантажні стрічки або спеціальні траверси. Ні в якому разі не застосовувати для цих цілей сталевий трос. А також категорично забороняється для застропки вантажу при перевантажувальних роботах використовувати обв'язки. При несиметричності упаковки обов'язково необхідно звертати увагу на центр ваги пакета.

Сендвіч панелі необхідно зберігати в критих складських приміщеннях. Допускається зберігання панелей під навісом, що надійно захищає будівельний матеріал від прямого впливу сонячних променів та атмосферних опадів. У разі зберігання сендвіч панелей на відкритому повітрі, їх слід накрити темним, непрозорим матеріалом, інакше зняття захисної плівки з панельної поверхні після закінчення монтажу буде важким. Крім того, панелі слід укласти на підкладки. При тривалому зберіганні не допускається двох'ярусне пакетування.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com