Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «РОМІР»

Все, що ви хотіли знати про сендвіч панелі

Судячи з назви цього сучасного будівельного матеріалу, можна судити про його будову.

Сендвіч панелі являють собою багатошарову структуру, зовні нагадуючу бутерброд. Панелі мають два облицювальних шари, між якими знаходиться шар наповнювача (теплоізоляційного матеріалу). Для виготовлення панельних облицювальних шарів найчастіше використовують оцинковані сталеві листи, попередньо профільовані. Для наповнення «сендвічів» використовують волокнисті або комірчасті наповнювачі, що відрізняються високою пожежостійкістю і низькою теплопровідністю. До таких матеріалів відносяться мінеральна вата, пінополіуретан і пінополістирол.

Виготовлення сендвіч панелей на більшості українських підприємств здійснюється за інноваційним закордонним технологіям, на сучасному обладнанні. Панелі виготовляють з якісних, сертифікованих, безпечних для здоров'я людини і навколишнього середовища матеріалів.

Поверхня сендвіч панелей покривається захисними полімерами, надійно охороняючи панелі від впливів УФ-випромінювання і несприятливих атмосферних впливів.

Сендвіч панелі є одним з небагатьох універсальних будівельних матеріалів. Вони успішно використовуються для будівництва різних будівель і будов, зведення огороджувальних конструкцій, а також з метою утеплення та оформлення фасадів.

Сучасні «сендвічі» мають безліч переваг перед іншими будматеріалами. Головними з них є:

• Високі шумоізоляційні властивості;
• Низька теплопровідність;
• Зручність при здійсненні транспортування та виконанні монтажних робіт, що обумовлено легкістю панелей;
• Невеликі фізичні, часові і матеріальні витрати

Говорячи про переваги «сендвічів» слід зазначити такі властивості, як гідроізоляція та морозостійкість. Тому панельне будівництво можливо в регіонах з різними кліматичними умовами.

Ще однією, немаловажною перевагою, є короткий термін будівництва.

Використання панелей не надає великого тиску на фундамент і опорну конструкцію (каркас). Для зведення конструкцій не несучих за собою високих фізичних навантажень широко використовуються пластикові і дерев'яні сендвіч панелі. Сендвіч панелі не вимагають додаткової обробки, що дозволяє значно заощадити не тільки час, але матеріальні кошти.

Сендвіч панелі випускаються практично в будь-якому кольорі і різних фактурах, що дозволяє їх успішно використовувати для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.

Сендвіч панелі, виготовлені з якісних матеріалів, є міцними, але разом з тим гнучкими конструкціями, правильний монтаж яких забезпечує довговічність експлуатації споруджуваної будови.

Щоб будинок або споруда, побудована з сендвіч панелей в процесі експлуатації не викликала жодних проблем, монтаж повинен здійснюватися фахівцями, оскільки не дивлячись на його простоту, існують деякі нюанси.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com