Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Метал Профіль»

Акустичні сендвіч панелі поелементної збірки «Метал Профіль»

ВАРІАНТИ АКУСТИЧНИХ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ ПОЕЛЕМЕНТНОЇ ЗБІРКИ МЕТАЛ ПРОФІЛЬ®

В стінових конструкціях Акустична СП ПС на прикладі варіанту Південь з профнастилом, розміщеним вертикальноВ стінових конструкціях Акустична СП ПС на прикладі варіанту Південь з профнастилом, розміщеним вертикальноКомпанія «Метал Профіль» є одним з провідних російських виробників сендвіч панелей, у тому числі акустичних. Акустичні сендвіч панелі, що випускаються компанією, широко застосовуються для зведення стін та облаштування покрівлі будівель та споруд різного призначення.
Для виробництва акустичних сендвіч панелей по елементної збірки використовуються якісні, сертифіковані матеріали російських і зарубіжних виробників. Для таких панелей застосовуються теплоізоляційні плити ISOVER RKL30. Вони укладаються всередину перфорованих (акустичних) профілів, після чого укладається пароізоляційна плівка для забезпечення надійного захисту від попадання вологи, місця стиків «сендвічів» з плівкою герметизують клійкою стрічкою. Після цього укладається основний шар теплоізоляційного матеріалу і кріпиться облицювання. 
В покрівельних конструкціяхВ покрівельних конструкціях


Особливості акустичних «сендвічів», що виготовляються компанією «Метал Профіль»

З 2005 року «Метал Профіль» успішно займається виробництвом акустичних сендвіч панелей поелементної збірки. Виробництво таких панелей здійснюється за сучасною фінською технологією. Слід зазначити, що дана продукція не має аналогів у Росії. Перфоровані панелі «Метал Профіль» володіють прекрасними акустичними властивостями - звукова хвиля, проникаючи крізь отвори і відбиваючись від внутрішньої поверхні металу, не може повернутися назад. Такі акустичні панелі мають широку область застосування - спортивні зали, стадіони, кінозали тощо. Застосування таких панелей дозволяє скоротити час реверберації до стандартних значень, а також знизити рівень шуму. Для захисту від шуму широко використовуються звукоізолюючі і звукопоглинаючі матеріали.

Акустичні сендвіч панелі поелементної збірки «Метал Профіль» 


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com