Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Метал Профіль»

Сендвіч панелі поелементної збірки «Метал Профіль»

Сендвіч панелі поелементної збірки «Метал Профіль» Сендвіч панелі поелементної збірки «Метал Профіль» Сендвіч панелі «Метал Профіль» мають таку ж будову, як і всі сучасні панелі, тобто багатошарову. Основними елементами цього будівельного матеріалу є - основа і утеплювач. Крім того, є гідровітрозахист і зовнішнє облицювання. Основу сендвіч панелей представляє сталевий сендвіч-профіль, товщина якого 0,5 - 0,7 мм. На поверхню профілю, як правило, наноситься полімерне покриття.

Як утеплювач використовують волокнисті матеріали і сотові, тобто володіючі низькою теплопровідністю. Найчастіше використовують мінеральну вату і пінополістирол.

Для облицювання сендвіч панелей застосовуються різні сучасні матеріали: сайдинг, профнастил, керамограніт і т.п. Вибір облицювального матеріалу багато в чому залежить від мети застосування панелей і необхідних теплотехнічних характеристик.

Переваги сендвіч панелей по елементної збірки «Метал Профіль»

Компанія «Метал Профіль» протягом багатьох років спеціалізується на виготовленні сендвіч панелей поелементної збірки. Використовувані сучасні технології та обладнання, досвід фахівців компанії дозволяють виготовляти високоякісну продукцію, яка має безліч переваг в порівнянні з іншими традиційними та будівельними матеріалами, зокрема і з сендвіч панелями інших виробників.


До головних переваг сендвіч панелей «Метал Профіль» відносяться:

Легкість сендвіч панелей - така перевага дозволяє здійснювати будівництво з застосуванням легких металоконструкцій і фундаментів, а також без особливих фізичних витрат проводити ремонтні роботи покрівлі та надбудову мансард. До того ж, завдяки малій вазі транспортування та монтаж сендвіч панелей не вимагають кранової та іншої великогабаритної техніки та спеціального навантажувального обладнання
Естетичність і різноманіття варіантів дизайну - різноманітність облицювань дозволяє вписувати панелі в будь-який інтер'єр, широко використовувати їх як для внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних робіт, створюючи різні варіанти дизайну
Велика несуча здатність сендвіч-профілю - виконувати монтажні роботи можна навіть при наявності великих покрівельних прогонів
Короткі терміни будівництва - можливі через простоту монтажу, можливості одночасного проведення внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Крім того, як уже згадувалося вище, панельне будівництво не вимагає серйозного фундаменту
Наявність якісного теплоізоляційного матеріалу (наповнювача) - надає сендвіч панелям високі протипожежні, шумоізоляційні, теплоізоляційні та гідроізоляційні властивості
Сендвіч панелі «Метал Профіль» мають спеціальне покриття, надійно захищає панелі від механічних пошкоджень, які можуть виникнути при навантаженні / розвантаженні панелей, транспортуванні або монтажі.
Герметичність - дана особливість сендвіч панелей дозволяє використовувати їх для будівництва будівель і споруд, що мають підвищену вологість - автомийки, теплиці, басейни і т.п.
Екологічність - «Метал Профіль» в панельному виробництві використовує матеріали та полімерні покриття безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.
Довговічність - сучасні технології дозволяють виготовляти якісну продукцію, здатну зберігати довгий час привабливий зовнішній вигляд і уникнути ремонтних робіт
Економічність - при високій якості сендвіч панелі компанії «Метал Профіль» в порівнянні з панелями інших виробників мають набагато меншу вартість: стінові панелі коштують на 10 - 15% дешевше, а вартість покрівельних панелей відрізняється до 45%.

Комплектація сендвіч панелей

Компанія «Метал Профіль» спеціалізується на виробництві стінових, покрівельних і декоративних сендвіч панелей. Виготовляються панелі з гарячеоцинкованої сталі, російського та фінляндського виробництва. Профіль покривається полімерним поліестеровим покриттям.

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі з'явилися на будівельному ринку не так вже й давно, вони вже стали одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Це стало можливим завдяки високим технічним і якісним характеристикам, а також невисокій вартості. За період «перебування» панелей на російському будівельному ринку багато компаній-виробників панелей, у тому числі й «Метал Профіль» освоїли виробничі технології і успішно застосовують їх, пропонуючи якісну продукцію.

Сендвіч панелі поелементної збірки в своєму складі теж мають сендвіч-профіль - тонколистова оцинкована, профільована сталь з полімерним покриттям. Панельне покриття відрізняється підвищеною стійкістю до температурних впливів, несприятливих атмосферних впливів і УФ-впливів, стійке до стирання і корозії.

У сендвіч-профіль вставляється теплоізоляційний матеріал - мінеральна вата або пінополістирол. Облицювання виконується металевим сайдингом, профнастилом або фасадними касетами.
Вся продукція «Метал Профіль» відповідає пожежним та санітарним вимогам.   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com