Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Метал Профіль»

Сендвіч панелі «Метал Профіль»

Перші сендвіч панелі на будівельному ринку України з'явилися в 80-х роках минулого століття. Їх застосування зробило «революцію» в області будівництва - зведення будівель з відмінними експлуатаційними характеристиками стало здійснюватися в короткі терміни. На початку 90-х років уже були освоєні технології виготовлення сендвіч панелей і з'явилися заводи з виготовлення цього будівельного матеріалу. Однією з перших російських компаній-виробників сендвіч панелей стала компанія «Метал Профіль», яка вже понад 13 років активно продовжує свою діяльність.

«Метал Профіль» спеціалізується на виготовленні тришарових сендвіч панелей і сендвіч панелей поелементної збірки.

Сендвіч панелі
володіють відмінними технічними характеристиками, що дозволяє широко застосовувати їх для будівництва складських, торгових, виробничих, офісних, житлових, спортивних та багатьох інших будівель і споруд. Крім того, панелі успішно використовуються для зведення різних огороджень, в тому числі міжкімнатних та офісних перегородок, для утеплення та оздоблення фасадів будинків.

Слід зазначити, що «Метал Профіль» виробляє як стінові, так і покрівельні сендвіч панелі, які також успішно використовуються для облаштування покрівлі.

У компанії «Метал Профіль» виробництво сендвіч панелей здійснюється по закордонних технологіях, на спеціалізованому обладнанні. Для виготовлення панелей використовуються тільки високоякісні матеріали, що мають відповідні сертифікати.
Якщо порівнювати традиційні будівельні матеріали (цеглу, бетонні блоки, деревину та ін.) з сучасними сендвіч панелями, явна перевага на стороні панелей.


Цей будівельний матеріал володіє чудовими якісними і технічними характеристиками, головними з яких є:

• Гарна шумоізоляція, що дозволяє використовувати панелі для будівництва споруд та будівель в шумних районах, поблизу автобанів, залізниці тощо
• Низька теплопровідність - дозволяє підтримувати комфортні температурні умови в будь-який час року
• Легкість - невелика вага «сендвічів» дозволяє використовувати легкі фундаменти і каркаси
• Стійкість до несприятливих атмосферних і температурних впливів дозволяє здійснювати панельне будівництво цілий рік
• Короткі терміни монтажу - можливі за рахунок простоти кріплення і легкості панелей
• Естетичний зовнішній вигляд
• Екологічність
• Довговічність

«Метал Профіль» пропонує широкий асортимент сендвіч панелей. Компанія виготовляє панелі з різними видами профільованого облицювання: накатка, гладке, хвиля і ін, практично всіх кольорів і відтінків, що дає можливість успішно широко застосовувати сендвіч панелі для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.

Оскільки існує ймовірність механічних пошкоджень панелей при транспортуванні та виконанні монтажних робіт, панелі покривають захисною плівкою, яку знімають по закінченні будівельних робіт.

Уся продукція цієї компанії безпечна для здоров'я людини і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

«Метал Профіль» гарантує високу якість своєї продукції, що підтверджується документально після технічних випробувань.
Крім виробництва сендвіч панелей фахівці компанії надають допомогу щодо створення проектів майбутніх панельних споруд.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com