Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «ДАХ ПРОФІЛЬ»

Сендвіч панелі «ДАХ ПРОФІЛЬ»

У наш час, коли виникає нагальна потреба в прийнятті швидких рішень, особлива увага пріділяється якості виробів і конструкцій та швидкості монтажу. Використання сендвіч панелей «ДАХ ПРОФІЛЬ» спрощує процес будівництва, не втрачаючи при цьому потрібного рівня якості.

Панель типу «сендвіч» «ДАХ ПРОФІЛЬ» має три шари: два сталевих листи, між якими розташований термозвукоізолюючий наповнювач (пінополіуретан, мінеральна вата або пінополістирол).

Панелі з пінополістиролом гарно підходять для зведення морозильних відділень, холодильних камер та невеличких каркасних будівель (бажано, одноповерхових). Безліч запропонованих кольорових відтінків панелей для стін та покрівель дозволяє задовольнити примхи найвибагливішого покупця.

Сендвіч панелі «ДАХ ПРОФІЛЬ» вважають найзручнішім та найефективнішим будівельним елементом на сьогоднішній час завдяки своїй неперевершеній якості, а саме: вогнестійкості, звуко-, паро-та теплоізоляції, спрощення монтажу, можливості збирання досить великих конструкцій, швидкій заміні зіпсованої ділянки (панелі). Це дає унікальний шанс вікористовуваті такі панелі за різнім призначенням та об'ємами, від маленького «вартового будиночку» до величезного маркету або комплексу.

Сендвіч панелі «ДАХ ПРОФІЛЬ»Технічні характеристики:

- Максимальна довжина
  12 м

- Ширина
  1000, 1150, 1200 мм

- Товщина
  50/80/100/125/200/250 мм

- Товщина сталевого листа
  0,5-0,6 мм

- Наповнювач
  мінеральна вата, пінополістирол, пінополіуретан

- Кольорове рішення
  системы цветов RAL

- Варіант виконання замків
  стіновий, покрівельний, прихований замок


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com