Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Будімпекс»

Стінові сендвіч панелі «Будімпекс»

Сендвіч-панелі Будімпекс для стін - незамінні будівельні матеріали. Вони представляють собою будівельні конструкції досить великих розмірів. Перший і третій шар утворений металевими листами, між ними знаходиться сердечник-теплоізолятор, матеріалом якого може служити плита з мінеральної вати, а також пінополістирол або ж пінополіуретан. Конструкція, незважаючи на наявність трьох шарів, досить легка, що є додатковою перевагою при виборі зовнішнього обшивального матеріалу для стін і даху.
 
Профіль листів Будімпекс може бути просто гладким або ж лінійним (з плоскими поздовжніми вирізами шириною 13.3 мм, глибиною 1 мм, з кроком 83.3 мм).

Види профілю сендвіч панелей Будімпекс


Профілювання дає подвійний ефект: збільшує жорсткість обкладок і є прекрасною декоративною обробкою будівель і споруд.

1) Будімпекс СВ / Л / Л ("Традиційний") - сендвіч панелі, що мають лінійний тип профілювання на зовнішньому і внутрішньому металевих листах.
Будімпекс СВ / Л / Л ("Традиційний")
Схематичне зображення
Будімпекс СВ / Л / Л ("Традиційний")
2) Будімпекс СВ / Л / Г ("Комбінований") - сендвіч-панелі, у яких лінійний профіль присутній тільки на зовнішній стороні, а на внутрішній - гладкий.
Будімпекс СВ / Л / Г ("Комбінований")
Схематичне зображення
Будімпекс СВ / Л / Г ("Комбінований")
3) Будімпекс СВ / Г / Г ("Гладкий") - гладка обкладка сендвіч панелей з обох сторін. Дуже зручні для монтажу внутрішніх перегородок.
Будімпекс СВ / Г / Г ("Гладкий")
Схематичне зображення
Будімпекс СВ / Г / Г ("Гладкий")
При желании клиента можно под заказ выполнить другой вид профилирования.

Стінові сендвіч панелі. Вузли з'єднань.


Компанія «Будімпекс-Дніпро», одна з українських лідерів з виробництва сендвіч панелей, пропонує двосторонній тип замка для з'єднання стінових сендвіч панелей, використання якого надає естетичний вигляд конструкції, підвищує її вогнестійкість і значно полегшує монтажні роботи, що відбивається на термінах будівництва.Класичний замок

Класичний замок - особлива конструкторська розробка, призначена для монтажу панелей в габаритну конструкцію. З'єднання надає міцність і герметичність, дає візуальний ефект єдиної будівельної конструкції, що дозволяє з успіхом використовувати дані сендвіч панелі для зведення елітних будинків та втілення престижних проектів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com