Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Будімпекс»

Сендвіч панелі «Будімпекс»

Найбільш вигідними, перспективними і довговічними огороджувальними конструкціями можна вважати тришарові металеві сендвіч панелі компанії «Будімпекс».

Компанія «Будімпекс-Дніпро» досягла великих успіхів у виробництві виготовлення панелей. Сьогодні компанія спеціалізується на виготовленні двох типів «сендвічів» - покрівельних і стінових. Дані панелі широко використовуються для зведення стін, міжкімнатних перегородок, всіляких огороджувальних конструкцій та облаштування покрівлі. Крім того, сендвіч панелі останнім часом досить широко використовуються і з метою утеплення та декорування фасадів, як споруджуваних, так і вже збудованих будівель і споруд різного призначення.

Сучасні сендвіч панелі «Будімпекс» являють собою конструкцію, що складається з двох металевих профільованих, оцинкованих листів товщиною 0.5-0.55мм (з покриттям або без) і наповнювача між ними. Зазвичай листи виготовлені з оцинкованої холоднокатаної сталі, покритої полімерним покриттям імпортного виробництва. Іноді, як виняток, покриття може бути відсутнім.

Як наповнювач використовуються теплоізоляційні матеріали - мінеральна базальтова вата і пінополістирол.

Мінеральна базальтова вата щільністю 117кг/м3 має велику тепло-і звукоізолюючу здатність, не чутлива до температурних коливань і дії вогню.

Пінопласт (пінополістирол) щільністю 15,1-25 кг / куб. метр. відрізняється низькою теплопровідністю - мінімальний коефіцієнт теплопровідності 0.039 Вт / мК. Це найнижчий коефіцієнт серед наявних на сьогоднішній день теплоізолюючих матеріалів. Тому він досить успішно використовується в будівництві холодильних камер і складів, а також приміщень з пониженою температурою зберігання продукції.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com