Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Монтаж сендвіч панелей

Як самостійно встановити сендвіч панелі

Основи технології монтажу сендвіч панелей

Монтаж сендвіч панелей краще довірити фахівцям.

Монтаж сендвіч панелей повинен здійснюватися на каркас. Він може бути залізобетонний, дерев'яний або металевий. Сендвіч панелі кріпляться до нього за допомогою спеціальних саморізів з самонарізаючим різьбленням і ущільнювальною гумою. Саморіз на 10 - 20 мм повинен виступати з каркаса. Всі торці та стики панелей необхідно закривати добірними елементами. Доборні елементи кріпляться до конструкцій і до «сендвіч» саморізами або заклепками. У даному випадку використовують саморізи невеликої довжини.

Зазори між добірними елементами, панелями і іншими отворами необхідно прокладати мінеральною ватою або заповнювати монтажною піною. Для заповнення простору між панелями і каркасом можна використовувати ущільнювальну поліуретанову стрічку. У стиках замкових з'єднань панелей рекомендується використовувати силіконовий герметик. Герметик слід наносити рівномірно на чисту, суху поверхню.

Запорукою точності монтажу сендвіч панелей є правильна установка несучої конструкції. Тому, перш ніж переступити до монтажних робіт переконайтеся, що несуча конструкція встановлена у відповідності з усіма нормами.

Монтаж «сендвічів» слід починати з кута стін. Це дозволяє уникнути зазорів у місцях з'єднання панелей.

В процесі монтажу досить часто виникає необхідність обрізки сендвіч панелей. Для цього рекомендується використовувати електричний лобзик або шабельну пилку. При обрізці панелей категорично забороняється використання пожежонебезпечних інструментів. Місця розрізів сендвіч панелей необхідно ретельно захистити від пилу і металевої тирси.

Кріплення сендвіч панелей і добірних елементів здійснюється за допомогою шуруповерта або електричної дрилі. Для герметизації панельних стукотів рекомендується використовувати плунжерний пістолет.

При монтажі сендвіч панелей завжди необхідно неухильно дотримуватися правил монтажу. В іншому випадку порушується не тільки естетичний вигляд, але й міцність конструкції.

Монтаж стельових сендвіч панелей повинен здійснюватися монтажниками - промисловими альпіністами, оскільки всі роботи в такому випадку проводяться не традиційним методом. Як правило, при монтажі стельових «сендвічів» використовується підйомна техніка.

Сендвіч панелі в процесі монтажних робіт необхідно очищати від пилу і атмосферних забруднень. Очищення панельних поверхонь категорично забороняється здійснювати агресивними миючими засобами, що містять луги та кислоти.

Після закінчення монтажу сендвіч панелей із захисною плівкою на металі, плівку слід видалити, оскільки під впливом сонячних променів плівка вступає в реакцію з панельною поверхнею. Очистити поверхню сендвіч панелей від плівки, яку забули зняти після монтажних робіт можна за допомогою спеціальних хімічних засобів.

ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖА СЕНДВІЧ ПАНЕЛЕЙ

Технологія монтажа сендвіч панелей вимагає точного дотримання правил кріпления сендвіч панелей на несучі конструкції і методів примикання до частин будівлі, при яких виконується найбільш якісне з'єднання. Ми пропонуємо розглянути головні найбільш поширені вузли монтажа сендвіч панелей:


Монтаж сендвіч панелей
Кріплення сендвіч панелей до залізобетонної конструкції. Варіант №2
Кріплення сендвіч панелей до залізобетонної конструкції
Кутовий варіант кріплення сендвіч панелей до залізобетонної конструкції
Проміжне кріплення панелей до металоконструкції варіант 1.
Проміжне кріплення панелей до металоконструкції варіант 2.
Кутовий варіант. Кріплення панелей до металоконструкції.
Проміжне кріплення до залізобетонної колони
Стик панелей на колоні
Кутовий вузол стика стінових панелей
Вузол влаштування парапета
Вузол примикання панелі до цегляної (бетонної) стіни
Кріпленняе панелей до цоколя. Варіант №1
Кріпленняе панелей до цоколя. Варіант №2
Кріпленняе панелей до цоколя. Варіант №3
Вузол примикання панелей до дверного блоку
Встановлення вікна. Варіант №1
Встановлення вікна. Варіант №2


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com