Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сенвіч панелі «Армакс»

Вентильовані фасадні системи Армакс-Концертто

Компанія «Армакс» є досить великим російським постачальником сендвіч панелей. З 2009 року «Армакс» постачає на будівельний ринок високоякісні вентильовані декоративні фасадні системи "Армакс-Концертто" і декоративні акустичні фасадні панелі на основі металевих профільованих листів з полімерним покриттям, призначені для внутрішньої обробки.
«Армакс» виробляє вентильований фасадний профіль касетного типу і кутові вентильовані фасадні панелі.

Вентильований фасадний профіль касетного типу

Вентильований фасадний профіль касетного типу призначений для архітектурного оформлення споруджуваних будівель і будов різного призначення: спортивних споруд, комерційних, житлових, офісних, торговельних і торгово-розважальних споруд, автозаправних станцій і станцій технічного обслуговування та багатьох інших. Крім того, даний вид продукції успішно застосовується при реконструкції вже побудованих будівель і будов з традиційних матеріалів (деревини, цегли, бетонних плит та ін.) У даному випадку вентильований фасадний профіль касетного типу використовується для утеплення та оздоблення вентильованих фасадів.

В даний час такий профіль широко застосовується і для внутрішнього оформлення інтер'єрів, виконаних у стилі "Нi-tech" на основі перфорованих і суцільних акустичних панелей.

Вентильовані фасадні системи Армакс-КонцерттоВентильовані фасадні системи Армакс-КонцерттоВентильовані фасадні системи Армакс-Концертто

Кутові вентильовані фасадні панелі

Кутові вентильовані фасадні панелі розроблені спеціально для декоративного оформлення споруджуваних і реконструйованих будівель і споруд. Такі панелі виготовляються відповідно до видів, профілів і розмірів плоских фасадних систем.

Вентильовані фасадні системи Армакс-КонцерттоВентильовані фасадні системи Армакс-КонцерттоВентильовані фасадні системи Армакс-Концертто

Для захисту від можливих при транспортуванні і монтажі механічних пошкоджень на всі кутові і фасадні панелі при виробництві наноситься захисна плівка, яка легко видаляється після закінчення монтажних робіт.


Фасадні касети виготовляються з високоякісної, сертифікованої сировини російського та імпортного виробництва:

• тонколистовий гарячеоцинкований прокат, який має полімерне покриття товщиною близько 0,7-1,0 мм.
• Полімерне покриття лицьового облицювального листа PVDF завтовшки 35 мкм.
• Полімерне покриття внутрішнього облицювального боку PURAL товщиною 50мкм.

Полімерні панельні покриття дуже стійкі і надійні, термін гарантії на них - не менше 15 років.

Компанія «Армакс» поряд з вентильованими фасадними панелями виробляє елементи кріплення і типові вузли для фасадних касет "Армакс-Концертто".

У висновку хотілося б відзначити, що «Армакс» є офіційним дилером фінляндських фасадних систем MTH Concertto.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com