Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сенвіч панелі «Армакс»

Добірні і фасонні панельні елементи Армакс

Будівництво з сендвіч панелей, на відміну від будівництва із застосуванням традиційних матеріалів, здійснюється в короткі терміни. Воно відрізняється легкістю і простотою.

Панельне будівництво передбачає використання добірних і фасонних елементів. Добірні елементи необхідні для кріплення сендвіч панелей, фасонні застосовуються на завершальному будівельному етапі - дозволяють додати естетичний вигляд будівлі.
Фасонні елементи в панельному будівництві використовуються в якості захисних елементів сполучних вузлів «сендвічів» при виконанні монтажних робіт, причому не залежно від виду монтажу - вертикальний або горизонтальний, при облаштуванні покрівлі та оформленні цокольної частини будівлі, яка споруджується. Крім того, фасонні елементи досить широко застосовуються в якості декоративного та архітектурного оформлення споруджуваних будинків і будов різного призначення.

Всі фасонні елементи і сендвіч панелі на заводі «Армакс» виготовляються з однакової сталі. Це дозволяє гарантувати бездоганну якість і відповідність колірної гами. Тому фасонні елементи і є гідною прикрасою будь-якої будівлі.

Будівництво з сендвіч панелей є швидкоспорудним, оскільки панелі виготовляються вже в готовому для будівництва вигляді, легко монтуються й не вимагають безлічі дорогого спеціального обладнання.

Не дивлячись на те, що монтаж панелей не викликає труднощів, довіряти його краще професіоналам, оскільки від якості та правильності монтажу безпосередньо залежить термін експлуатації споруджуваної будови.

Добірні і фасонні панельні елементи Армакс

При виконанні монтажних робіт особливу увагу необхідно приділяти панельним стиках. Як правило, при монтажі для їх утеплення використовуються ущільнювальні елементи, що забезпечують також герметизацію стиків, пароізоляцію примикання сендвіч панелей до несучих конструкцій і в замкових з'єднаннях. Вологостійкість всієї конструкції багато в чому залежить саме від виду і якості утеплювача. Тому до його вибору необхідно поставитися гранично уважно і, якщо є сумніви, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями.

Добірні і фасонні панельні елементи Армакс

Сендвіч панелі «Армакс» класу BUKKER, як правило, укомплектовані всіма необхідними кріпильними елементи: від саморізів і болтів, необхідних для кріплення панелей, до заклепок для встановлення фасонних елементів.

Товщина панелей і товщина матеріалу несучої конструкції визначає довжину і діаметр дюбелів і самонарізних болтів. Їх кількість залежить від довжини сендвіч панелей і діючих навантажень.

Фасонні елементи кріпляться за допомогою саморізів, які зазвичай забарвлені в тон встановлюваних «сендвічів».
Правильний вибір добірних елементів є запорукою міцності конструкції, яка будується і гарантує її тривалу експлуатацію.

«Армакс» укомплектовує сендвіч панелі кріпильними і фасонними елементами провідних європейських виробників - Швейцарської компанії: «SFS Stadler» і Німецької «Guntram End GmbH». Продукція даних компаній володіє чудовими технічними та експлуатаційними характеристиками. Всі кріпильні та фасадні елементи «SFS Stadler» і «Guntram End GmbH» сертифіковані і повністю відповідають нормативним вимогам ГОСТу 1147-80.

Добірні і фасонні панельні елементи Армакс


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com