Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сенвіч панелі «Армакс»

Сенвіч панелі «Армакс»

Сендвіч панелі від «Армакс»

Сендвіч панелі АрмаксНа українському ринку будівельних матеріалів представлений досить широкий асортимент сендвіч панелей російського виробництва. Одним з лідерів панельного виробництва є компанія «Армакс».

«Армакс» виготовляє сендвіч панелі по закордонних технологіях, використовуючи високоякісні матеріали, що відповідають пожежним і санітарним нормам.

«Сендвічі» широко застосовуються для зведення комерційних, виробничих, житлових, офісних, складських та багатьох інших будівель.


Будівництво з сендвіч панелей має ряд переваг перед будівництвом з інших сучасних та традиційних матеріалів, головними з яких є:

• Можливе зведення об'єктів будь-якої архітектурної складності
• Короткі терміни будівництва
• Невеликі фізичні затрати
• Застосування легких фундаментів, що дозволяє значно скоротити фінансові витрати
• Можливість будівництва в регіонах з будь-якими кліматичними умовами

Виробництво стінових і покрівельних сендвіч панелей є пріоритетним напрямком компанії «Армакс». Поряд з панелями компанія випускає всі необхідні для панельного будівництва добірні елементи.

Крім стінових і покрівельних сендвіч панелей компанія спеціалізується на виробництві акустичних «сендвічів». Такі сендвічі призначені для зведення внутрішніх перегородок і стін в приміщеннях, де потрібен захист від негативного впливу промислового шуму.

Виробничі потужності оснащені сучасним обладнанням - автоматизованими лініями «Hilleng Pty», керуючими процесорами «Omron», що дозволяє випускати стінові і покрівельні панелі високої якості. «Армакс» - одна з небагатьох російських компаній-виробників сендвіч панелей з діючою системою менеджменту якості відповідно до ISO 9001: 2000-12. Всі виробничі операції відповідають технічним умовам. Продукція заводу відповідає всім пожежним і санітарним нормами, що підтверджуються відповідними документами.

При виробництві сендвіч панелей, «Армакс» приділяє особливу увагу матеріалам, призначеним для виготовлення панелей. Панелі виготовляються тільки з якісної сировини, що дозволяє «тримати марку».

У взаємовідносинах з клієнтами компанія вітає довгострокове співробітництво. Сьогодні «Армакс» завдяки виробничим можливостям, налагодженим системам закупівель та логістики, висококваліфікованим, досвідченим фахівцям здатна реалізувати навіть найсміливіші архітектурні рішення замовників. Армакс має за плечима багатий досвід в будівництві бізнес-центрів, торгових, спортивних, офісних, виробничих, житлових та ін. приміщень.

Співпрацюючи з компанією «Армакс», ви отримуєте завжди якісну продукцію за доступною ціною.


Ще раз згадаємо основні переваги панелей:

• Панелі мають повну заводську готовність для виконання монтажних робіт на об'єкті
• Можливе застосування недорогих фундаментів
• Легкість і простота монтажних робіт, що не вимагає безлічі дорогого спеціального обладнання
• Невисока трудомісткість і короткі терміни будівництва
• Низькі транспортні витрати
• Низька матеріаломісткість опорних конструкцій і несучих каркасів
• Естетичний зовнішній вигляд
• Екологічність

Всі ці та інші переваги роблять сендвіч панелі найбільш затребуваним будівельним матеріалом.   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com