Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Алюмбуд»

Сендвіч панелі «Алюмбуд»

Компанія «Алюмбуд» займається виробництвом двох типів сендвіч панелей - стінових та покрівельних. Сендвіч панелі мають мінераловатний або пінополістирольний наповнювач.


Сендвіч панелі «Алюмбуд» відрізняються конструкційними особливостями:

• І стінові і покрівельні сендвіч панелі мають надійний замок, що забезпечує міцність панельних стиків, що спрощує виконання монтажу, дозволяє значно скоротити терміни здачі об'єкта в експлуатацію, а також забезпечують захист від проникнення вологи.

• Наявність захисної поліетиленової плівки на поверхні сендвіч панелей забезпечує захист панелей від можливих механічних пошкоджень під час завантаження / розвантаження «сендвічів» під час здійснення транспортування і виконання монтажу.

Вся продукція «Алюмбуд» відповідає всім санітарним і пожежним вимогам, що пред'являються до сучасних будівельних матеріалів, і має відповідні сертифікати. Сендвіч панелі укомплектовуються усіма необхідними добірними елементами.

Сендвіч панелі «Алюмбуд»
відрізняються високими теплоізоляційними, звукоізоляційними і гідроізоляційними властивостями. Крім того, мають високу пожежостійкість, що підтверджено групою випробувань та сертифікатами.

У 2006 році був проведений ряд випробувань, в результаті яких були визначені групи поширення полум'я, групи горючості та групи займистості.


Розміри стінових панелей
Довжина500мм (min) – 12 000мм (max)*
Модульна ширина 1000мм (по утеплювачу) – для стінових
1000мм (по утеплювачу) – для покрівельних
Габаритна ширина 1023мм – для стінових
1100мм – для покрівельних
Товщина60мм (min) – 200мм (max)
* В окремих випадках довжина панелей може бути до 13 500 мм.

Середня вагас 1м2 сендвіч-панелей, кг:
Товщина панелей 6080100120150200
Панелі з мінераловатним
наповнювачем
 
17.820.122.425.9 
Панелі з пінополістирольним
наповнювачем
19.610.210.611.011.612.6

Сендвіч панелі «Алюмбуд» 

Панелі нашої фірми сертифіковані.

На заводі всі замовлення повністю комплектуються необхідними фасонними єлементами і аксесуарами.


Звіт випробувань свідчить:

- Панелі, що мають мінераловатний сердечник відносяться до груп В1, Г1 та РП1.

- Панелі, що мають пінополістирольний сердечник - до груп В2, Г1 та РП1.

- Протокол № 26-05 свідчить про випробування на поширення вогню - сендвіч панелі з наповнювачем з мінеральної вати класифікують як М0.

- Протокол № 43-06 свідчить про випробування на поширення вогню - сендвіч панелі з наповнювачем з пінополістиролу класифікують як М2.

- Протокол 05-06 свідчить про випробування на вогнестійкість - сендвіч панелі з наповнювачем з кам'яної вати, товщиною 80 мм зберігають вогнестійкість не менше 32 хвилин.

- Протокол 32-05 свідчить про випробування на вогнестійкість - сендвіч панелі з наповнювачем з кам'яної вати, товщиною 100 мм зберігають вогнестійкість не менше 63 хвилин.

- Протокол 06-06 свідчить про випробування на вогнестійкість - сендвіч панелі з наповнювачем з кам'яної вати, товщиною 150 мм зберігають вогнестійкість не менше 93 хвилин.

- Протокол 21-06 свідчить про випробування на вогнестійкість - сендвіч панелі з пінополістирольним наповнювачем товщиною 100 мм зберігають вогнестійкість не менше 17 хвилин.

Випробування були проведені санітарно-епідеміологічною службою.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com