Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі

Сендвіч панелі


Сендвіч панелі «ДАХ ПРОФІЛЬ» У наш час, коли виникає нагальна потреба в прийнятті швидких рішень, особлива увага пріділяється якості виробів і конструкцій та швидкості монтажу. Використання сендвіч панелей «ДАХ ПРОФІЛЬ» спрощує процес будівництва, не втрачаючи при цьому потрібного рівня якості.

Сендвіч панелі Промстан Завод «Промстан» випускає повний комплект елементів, готових до монтажу: самі сендвіч-панелі для покрівлі та стін (як утеплювач використовується пінополістирол або мінеральна вата); монтажні гнуті вироби (відливи, коники, нащільники ...) і кріпильні комплектуючі.

Сендвіч панелі «Майстер-Профі-Україна» Завод «Майстер-Профі-Україна», що спеціалізується на зведенні будинків повної комплектації з легких металоконструкцій, у 2004 році запустив в експлуатацію технічну лінію IV покоління з виробництва сендвіч панелей для покрівлі і стін. Лінія повністю автоматизована, дозволяє вести безперервне виробництво і є на сьогоднішній день найсучаснішою. Її висока продуктивність дає можливість надати замовнику унікальний асортимент продукції і широку номенклатуру.

Сендвіч панелі «РОМІР» Компанія «РОМІР» є однією з провідних вітчизняних компаній-виробників сучасних будівельних матеріалів.
На сьогоднішній день найбільш затребуваною продукцією є сендвіч панелі.
«Сендвічі» «РОМІР» являють собою дво-і тришарові конструкції повної заводської готовності.

Сендвіч панелі «RUUKKI» Завод RUUKKI вже більше 10 років займається виробництвом сучасних будівельних матеріалів, зокрема сендвіч панелей.
З 1998 року на заводі функціонує цех з виробництва стінових і покрівельних панелей, що мають мінераловатний утеплювач. Завдяки бездоганній якості і високим технічним характеристикам, сендвіч панелі «RUUKKI» стали дуже популярними.

Сендвіч панелі «PAROC» На українському будівельному ринку в широкому асортименті представлені сендвіч панелі «PAROC» виробництва Фінляндії.
Ці панелі виготовляються за ультрасучасними технологіями. Панелі мають чудові теплоізоляційні властивості і протипожежні.

Сендвіч панелі «Kooler» Під сучасною торговельною маркою «Kooler» випускаються сендвіч панелі для:
• Цивільного будівництва
• Звукоізоляційних огороджень
• Для холодильних установок і морозильних камер

Сендвіч панелі ТПК ТПК заснована у Львові в 1992 році і є найбільшим в Україні виробником і постачальником комплексу будівельних матеріалів для дахів і фасадів.

Сендвіч панелі «Сімо» Сендвіч панелі СІМО на сьогоднішній день є модним, стильним і сучасним будівельним матеріалом. Вони широко використовуються в цивільному та промисловому будівництві. Через особливості конструкції панелі мають значну міцність, а невелика їхня вага дозволяє істотно знизити витрати на перевезення і монтаж конструкцій.

Сендвіч панелі «Inteco» Компанія Inteco construction виробляє тришарові монолітні сендвіч панелі, які складаються з металевих профільованих листів, які мають стійке, двостороннє полімерне покриття.

Сендвіч панелі «Термобуд» Сендвіч панелі «Termobud» - сучасний будівельний матеріал, створений на основі високих технологій. Він не потребує величезних інвестицій і дозволяє мінімізувати витрати на будівництво, прирікає на успіх будь-який архітектурний і дизайнерський розмах думки, дозволяє здійснити щось незвичайне й індивідуальне.

Сендвіч панелі «Будімпекс» Компанія «Будімпекс-Дніпро» досягла великих успіхів у виробництві виготовлення панелей. Сьогодні компанія спеціалізується на виготовленні двох типів «сендвічів» - покрівельних і стінових. Дані панелі широко використовуються для зведення стін, міжкімнатних перегородок, всіляких огороджувальних конструкцій та облаштування покрівлі.

Сендвіч панелі «Термастіл» Достаток колірних відтінків панелей «Термастіл» підкреслить неповторну індивідуальність і додасть архітектурну виразність всій будівлі.
Для проектних організацій, які бажають використовувати дані панелі в своїх розрахунках і розробках, надається вся потрібна технічна та проектна документація.

Сендвіч панелі «Алюмбуд» Компанія «Алюмбуд» займається виробництвом двох типів сендвіч панелей - стінових та покрівельних. Сендвіч панелі мають мінераловатний або пінополістирольний наповнювач.

Сендвіч панелі «SPAN» Сендвіч панелі ТМ «SPAN» користуються великою популярністю на ринку будівельних матеріалів. Їх популярність зумовлена наявністю високоякісних надійних утеплювачів - кам'яної вати і пінополістиролу і довговічністю - термін експлуатації при правильному, якісному монтажі до 50 років. Сендвіч панелі «SPAN» виготовляються за сучасними зарубіжними технологіями, на основі якісних сертифікованих матеріалів.

Сендвіч панелі «Метал Профіль» «Метал Профіль» спеціалізується на виготовленні тришарових сендвіч панелей і сендвіч панелей поелементної збірки.
Сендвіч панелі володіють відмінними технічними характеристиками, що дозволяє широко застосовувати їх для будівництва складських, торгових, виробничих, офісних, житлових, спортивних та багатьох інших будівель і споруд. Крім того, панелі успішно використовуються для зведення різних огороджень, в тому числі міжкімнатних та офісних перегородок, для утеплення та оздоблення фасадів будинків.
Слід зазначити, що «Метал Профіль» виробляє як стінові, так і покрівельні сендвіч панелі, які також успішно використовуються для облаштування покрівлі.

Сендвіч панелі Армакс«Армакс» виготовляє сендвіч панелі по закордонних технологіях, використовуючи високоякісні матеріали, що відповідають пожежним і санітарним нормам.Сендвіч панелі - будуємо швидко і надійноЯк з'явилися сендвіч панелі

Сендвіч панелі - сучасний будівельний матеріал, що застосовується для споруд і будівель, які швидко зводяться.

Історія появи сендвіч панелей йде корінням в тридцяті роки минулого століття. Американський вчений Франк Ллойд Райтон винайшов легкі вироби, що мають високу міцність і прості в експлуатації, які і є прототипом перших сендвіч панелей. Цей винахід став проривом, але все ж таки потребує вдосконалення. Удосконаленням цих будівельних елементів зайнявся Олден Б. Доу, тоді ще студент-архітектор. Так і з'явилися перші багатошарові сендвіч панелі, що володіють безліччю позитивних характеристик. Поряд з перевагами, сучасний матеріал мав один істотний недолік - на його виробництво йшло дуже багато часу. Виробництво сендвіч панелей «на потік» було поставлено фахівцями американської компанії «Alside» у 1960 році. Обсяги продукції, що випускається стали значно збільшуватися.

У нашій країні на будівельному ринку імпортні сендвіч панелі з'явилися наприкінці дев'яностих років минулого століття.
 

Види сендвіч панелей

Сендвіч панелі бувають таких типів - стінові, фасадні й покрівельні.

Ми з вами поговоримо про стінові і покрівельні сендвіч панелі, оскільки вони мають більш широке застосування.

Стінові сендвіч панелі застосовуються для зведення стінових конструкцій, а покрівельні - використовуються для організації покрівлі.

І той і інший вид панелей мають однакову конструкцію - дві конструкційні обкладки та ізоляційний наповнювач. Відмінність панелей в щільності наповнювача. У стінових панелях щільність мінераловатного наповнювача повинна бути не менше 110 кг/м3, в покрівельних - не менше 150 кг/м3.
 

Види наповнювачів для сендвіч панелей

В якості наповнювачів у виробництві сендвіч панелей широко використовують пінопласт (пінополістирол) і мінераловатні плити. Ці наповнювачі володіють хорошими звукоізоляційними і теплоізоляційними властивостями. Але панелі з пінопластом в порівнянні з панелями, що мають мінераловатний наповнювач, набагато легші. Завдяки наявності в теплоізоляції надійної водо-паропроникливої оболонки сендвіч панелі не вбирають воду, що дозволяє створити в приміщенні сприятливі умови.


Основні переваги сендвіч панелей

Безумовно, сендвіч панелі не зможуть повністю замінити такі будівельні матеріали, як цегла, дерев'яні блоки або панелі з залізобетону, але перед ними сендвіч панелі мають ряд переваг:

· Простота і швидкість монтажу сендвіч панелей - завдяки продуманій системі монтажу зводяться будівлі будь-якої площі і здаються в експлуатацію в мінімальні терміни.

· Мінімальні фінансові та фізичні затрати.

· Гарні теплоізоляційні властивості - по теплоізоляції сендвіч панель, що має товщину 100 мм здатна замінити цегляну кладку завтовшки 640 мм. Застосування стінових сендвіч панелей дозволяє зберегти в приміщенні комфортну температуру в спекотну погоду і значно знизити витрати на опалення в зимовий час.

· Висока звуконепроникність - це властивість дозволяє використовувати сендвіч панелі для зведення споруд та будівель в безпосередній близькості або недалеко від будівельних майданчиків, автомагістралей, залізниць без шкоди для здоров'я людей проживаючих або щодня працюючих в них.

· Невелика вага - дозволяє легко доставляти необхідну кількість сендвіч панелей автомобільним транспортом і уникнути витрат на детальне дослідження грунту, оскільки такі конструкції не надають значного навантаження на фундамент.

· Стійкість до атмосферних впливів дозволяє використовувати швидкобудуюємі будівлі і споруди з сендвіч панелей в регіонах з різними кліматичними умовами.

· Ще однією перевагою сендвіч панелей є довговічність - при правильному монтажі термін експлуатації таких споруд не менше 25 років.

· Екологічність - сендвіч панелі виготовляються з матеріалів, які відповідають санітарним нормам.

· Естетичний зовнішній вигляд - сендвіч панелі мають сучасний дизайн, виконуються в широкій колірній гамі.


Де застосовуються сендвіч панелі?

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі відносно недавно з'явилися на будівельному ринку, вони стрімкими темпами набули популярності і сьогодні широко застосовуються для зведення торгових та офісних приміщень, садових і дачних будиночків, побутівок, магазинів, складських приміщень, кіосків, промислових корпусів та ін. Крім того, сендвіч панелі широко використовуються при обробці і для утеплення вже існуючих будівель.

Як бачите, сендвіч панелі мають широку область застосування і є одним з найбільш затребуваних і надійних будівельних матеріалів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com