Русская версия Українська версія


Главная / Новости Украины

Навіщо потрібен шнековий транспортер для зерна?

Навіщо потрібен шнековий транспортер для зерна? 18.09.2020

Без спеціального обладнання практично неможливо обійтися на великому господарстві або фермі. Не дивно, адже воно підвищує продуктивність і спрощує багато маніпуляцій. Сучасному фермеру можуть знадобитися різні сервіси. Виручити може виробник дробильного обладнання, а також правильний вибір транспортера. Останній використовується для швидкого переміщення зернових культур. Наприклад, навантаження і вивантаження в транспорт, інакше і не відбувається сьогодні. Ви можете транспортер шнековий купити в Україні у надійного постачальника.

Що варто враховувати?

Примітно, що якісний шнековий транспортер може бути зібраний за 10 хвилин. Це досягається за рахунок малої кількості вузлів. Відомо, що чим простіший механізм, тим менше буде поломок. Потрібно звертати увагу на наявність захисної решітки, яка знижує рівень небезпеки для оператора. Також необхідно закупити ремені, які і призводять механізм у дію. У цьому є і плюс, адже знос відбувається не швидко, отже, можна вчасно його помітити і замінити деталь.

Вибираючи таке обладнання, можна спиратися на два головні критерії. До них відносять висоту завантаження і потужність самого апарату. Можна сказати, що шнековий транспортер універсальний, адже за допомогою такого обладнання можна завантажувати зерно як в комору, так і в автомобіль або навіть в вагон. Його потужність не перевищує 16 кВт, установка зможе працювати з максимальною віддачею, але не споживаючи багато ресурсів.

Довжину транспортної стрічки варто вибирати виходячи з обсягів робіт, як і ківш для завантаження. Однак пам'ятайте, чим більша площа транспортера, тим повільніше буде відбуватися завантаження. Також важливо враховувати, що час від часу доведеться прочищати лінію від налиплого зерна і пилу. Таким чином, враховуйте всі моменти і зможете вибрати підходящий агрегат для господарства.

Дані з аналізу всіх випадків виходу з ладу машин вказують на те, що найчастіше до поломок призводять помилки, допущені в процесі монтажу. Саме тому фахівцями нашої компанії приділяється велика увага до процесу установки всіх елементів агрегату.

Завдяки цьому в процесі подальшої експлуатації ви зможете уникнути багатьох проблем:

  • Поштовхи, ривки при запуску і під час роботи;
  • Зниження робочих швидкостей і, як наслідок, продуктивності;
  • Підвищений знос ключових вузлів.
Все це призводить до частих ремонтних робіт та простою обладнання. Саме тому якісний монтаж - запорука успішної роботи та вигідних вкладень.


Материалы по теме:
   Реклама на сайте      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Copyright © rooffaq.com